Lühidalt

Esikoht Fortuunale 

Maakonna selle aasta bridži meistrivõistlustel nelikutele tegi kaasa kuus võistkonda. Enne viimast vooru juhtis meistrivõistlusi 31 punktiga Jõgeva linna Bumex (Arnold Kivik, Hillar Sibul, Ülis Riisalu, Hillar Ruus ja Peeter Jaani) Fortuuna (Lembit Kapp, Ants Barot, Jaan Sutt ja Villu Ojassalu) ees. Otsustavas voorus peetud omavahelises kohtumises kogusid aga viimased 41 võidupunkti ning said tänu sellele esikoha. Kusjuures võitjanelik selgus alles viimases, 24. jaotuses.

Kolmandale kohale mängisid end Sulev Märss Sadalast, Mart Jäger Jõgevalt ning Enn ja Ants Päll Jõgeva vallast. 

Põltsamaa linna maletajad võidukad 

Tunnustatud ja hooliva firmajuhi, innuka ühiskonnategelase ning mitmekülgse spordimehe Endel Pajumägi 7. mälestusturniiril tõstsid malendeid kõige oskuslikumalt Põltsamaa esindusvõistkonna maletajad Aino Linnas, Tõnu Nael, Paul Evard, Villu Ojassalu ja Kaspar Kiiman. See oli neile neljas turniirivõit. Teise koha sai Pajusi valla, kolmanda Põltsamaa teine ning neljanda Põltsamaa valla võistkond.

Kõigist seitsmest mälestusturniirist on siiani osa võtnud Aita Kurg ja Jaak Nõmmik Pajusi vallast, parim naismaletaja nendel turniiridel Ene Saarik Põltsamaa vallast ning mälestusturniiride korraldaja Villu Ojassalu. 

Jällegi võidukad võhmalased 

Kui möödunud aasta talvel võidutsesid Põltsamaa piirkonna 12-voorulisel saskuturniiril võhmalased Raivo Vares ja Aare Alliksaar, siis sel talvel said sellega hakkama Kalju Kuusik ja Ago Vingissar, kellele järgnesid Madis ja Margus Kill Põltsamaalt ning Mait Soolepp ja Erli Simon Pajusi vallast. Kokku istus mängulaudade taga 52 saskusõpra. 

OSKAR PURI 

Laiusel olid võidukad Merilii Jalg ja Kaljo Siimer 

Laiuse 31. kabeturniiril osales veerandsada kabetajat. Põhiturniiril sai kindla võidu Kaljo Siimer 15 punktiga 18 võimalikust. Talle järgnesid Uno Plakk, Urmas Paluoja ning tartlane Algo Laidvee 12, Enno Eerma, Kaarel Ots ja parima Laiuse kabetajana Jaan Peets 11 punktiga. Parim naiskabetaja oli tartlanna Aili Visnapuu, kes saavutas 10 punktiga üheksanda koha.

Noorte turniiril võidutses Merilii Jalg 11 punktiga. Järgnesid Indrek Lääne 10 ja Triinu Jalg 8 punktiga. Võistluse läbiviimise, auhindade ning toitlustamise eest kandis hoolt Laiuse POÜ eesotsas Tiit Maripuuga.

JÕGEVA KABEKLUBI

blog comments powered by Disqus