Lühidalt

Innustav karikavõit 

Möödunud reedel ja laupäeval peeti Põltsamaa Felixhallis Eesti Võrkpalliföderatsiooni 2013. aasta U-16 vanuseklassi karikavõistluste I finaalgrupi mängud kaheksa võistkonna osavõtul.

Põltsamaa spordikooli meeskond, keda treenib Toivo Uusna, võitis alagrupikohtumises eakaaslasi Mulgimaalt 2:0, Võru meeskonda 2:1, finaalmängudes Räpinat ja Pärnut 2:0 ning esikohamängus spordiklubi Tatsi Harjumaalt 2:1. 

Esikoht Sulev Märsile

Maakonna individuaal-meistrivõistlustel bridžis andis esimeses voorus saadud kuues ja teises voorus saadud esikoht Sulev Märsile Sadalast meistritiitli. 

Võhmalastel suur edumaa 

Põltsamaa piirkonna selle talve saskuvõistlustel on siiani peetud kaheksas voorus kaasa mänginud 54 huvilist.

Nüüd, mil mängida veel neli vooru, hoiavad liidriohje võhmalased Kalju Kuusik-Ago Vingissar 536 punktiga.

Laupäeval, 9. märtsil kell 16 on kõik saskuhuvilised oodatud mängima Võisiku-Kundrussaare külaseltsi majja.

OSKAR PURI

i

Kuremaale oodatakse atraktiivselt rõivastatud suusatajaid 

Pühapäeval Kuremaa terviseradadel peetavale naistepäeva suusasõidule oodatakse suusatajaid ja kelgutajaid nägusates ning  atraktiivsetes kostüümides. Traditsioonilise sündmuse korraldavad Jõgeva Sordiaretuse Instituudi spordilembelised daamid.

Ühe korraldaja Reine Koppeli sõnul saab naistepäeva suusasõidul igaüks distantsi pikkuse ise valida. “Sõita võib üks või kaks, kümme või rohkemgi kilomeetrit, sõltuvalt sellest, kui palju tänavu talvel treenitud on. Iseenesest pole aga oluline mitte läbitud maa pikkus, vaid soov koos rõõmsate ja sportlike inimestega lõbus ennelõuna veeta. Suusarajale ootame sõitjaid huvitavates ja omalaadsetes kostüümides. Alates esimesest suusasõidust 2008. aasta 8. märtsil on sel spordisündmusel alati selga pandud nägusad seelikud ja pähe toredad kübarad või lillepärjad. Mõned on aga eelistanud rahvarõivaid. Samuti on siin näiteks kohatud hommikumantlites talisportlasi.”

Reine Koppel lubas, et tänavugi saab tervisespordisündmusel ka keha kinnitada ja janu kustutada. “Naised on alati midagi head söögiks-joogiks kaasa võtnud, kes võileiba, kes kooki, kes kommi, samuti termostega kohvi ja teed. Muide, keha saab kinnitada ka suusasõidu ajal. Alati on leidunud ka hoolivaid mehi, kes võtavad kaasa korviga maiustusi, millega sportivaid naisi kostitavad. Pärast sõitu koguneme Kuremaa terviseradade parklasse, suusaradade väravate juurde koos mõnusalt aega veetma, juttu ajama ja pilti tegema,” rääkis ta.  Koppeli sõnul aitab mõningaid naistepäeva suusasõiduga tehtud kulutusi katta kultuuriselts Vanaveski. Osavõtjate vahel loositakse kingitusi ilusalongilt Duaal. 

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus