Lühidalt

Kahed õnnestunud mälestusvõistlused 

Möödunud laupäeval peeti Lustivere põhikooli võimlas Endel Pajumägi VI mälestusvõistlused lauatennises. Osalejaid oli 22. Tütarlastest oli osavaim Kelly-Kai Unt, poistest Kajar Kurvits.

Naiste ja meeste mängud olid eriti tasavägised. Naistest võidutses Anne Pern, kes oli kuuendat aastat järjest ka nende võistluste peakohtunik ja läbiviija. Meestest sai taas esikoha Erlend Kesa Tabiverest.

Võistluste algataja Villu Ojassalu autasustas tublimaid mälestusmedalite ja jõulumeenetega.

Möödunud pühapäeval toimus aga Põltsamaal Felixhallis Jõgeva maakonna esimese spordijuhi, väsimatu spordiõpetaja ja treeneri Raimund Koka esimene mälestusturniir võrkpallis.

Võitjaks tulid seekord Põltsamaa piirkonna mängijad, kes võitsid Jõgeva- Torma ühisvõistkonda 4:0.

Põltsamaa II meeskond edestas Põltsamaa I.

Raimund Koka poeg, riigikogulane Aivar Kokk pidas osalejaid meeles maiustustega ning andis esikohale tulnutele üle mälestusmedalid oma isa fotoga.

Rändkarikas jäi aastaks hoiule Põltsamaale.

VILLU OJASSALU

i

<span style=”FONT-FAMILY: Arial; FONT-SIZE: 10pt” lang=”ET”>

Noorkabetajad võistlesid Tallinnas

Tallinnas võistlesid juuniorkabetajad 64-ruudulises kabes. Jõgevamaa mängijaist oli parim veel mitte sellesse vanuseklassi kuuluv Merilii Jalg 7. kohaga. Vabariigi noortevõistlustel osales sel aastal 19 noorkabetajat ja võistkondlikus punktiarvestuses oli Jõgeva Kabeklubi Nõmme Kabeklubi, Lasnamäe Male-kabeklubi ja Pärnumaa Spordiliidu järel neljas. Läbi hooaja tõid klubile enim punkte Karin Makkar, Anette Koidu, Raivo Raja ja Ly Möller.

Noorkabetajate hooaeg ei ole aga veel lõppenud. Laupäeval, 22. detsembril kell 10 selgitatakse spordihoones Virtus maakonna noorte meistrid 100-ruuduses kabes ja kell 15 toimub samas Jõgeva Kabeklubi noorte seeriavõistluse IV etapp 64-ruuduses kabes.

JÕGEVA KABEKLUBI

Eesti sai saalihoki MM-il üheksanda koha

Pühapäeval Šveitsis lõppenud saalihoki maailmameistrivõistlused võitis kuue aastase vaheaja järel Rootsi, kes alistas finaalis Soome 11:5. Kolmanda koha võitis pronksimängus  Šveits, kes oli 8:0 üle Saksamaast.

Eestlased ei suutnud alagrupist edasi pääseda. Kõigi aegade parimat seitsmendat kohta ei suudetud parandada ega ka korrata. Kohamängudes oli Eesti koondis edukas. Poolat võideti seisuga 4:3 ja Venemaast saadi jagu 9:3. Tasuks tuli Eestile tänavustelt maailmameistrivõistlustelt üheksas koht. Eestlastest oli turniiri resultatiivseim mängija Patrik Markus, kes kogus viies kohtumises kaksteist resultatiivsuspunkti.

EILI ARULA

blog comments powered by Disqus