Lühidalt

Jõgevamaa spordiliit Kalju avas uue  kodulehe

Jõgevamaa spordiliidu Kalju uuendatud kodulehelt on nüüd  võimalik  kiiremini infot leida. Veebilehe põhivärv on roheline, seal kujutatakse ka motiivi vanaaegsest kaljujoonisest.

Jõgevamaa spordiliidul tekkis idee veebis kodulehte uuendada eelkõige selleks, et muuta info kiiremini kättesaadavaks liidu liikmetele ja kõigile spordihuvilistele.

“Kohe avaküljel on teave võistluste toimumisaegadest, juhenditest ja tulemustest. Samuti leiab kodulehelt infot maakonnas töötavatest treeneritest, siinsetest spordirajatistest ja paljust muust. Linkide kaudu võib minna Kalju koostööpartnerite, näiteks Eesti Olümpiakomitee kodulehele,” rääkis organisatsiooni tegevjuht Uno Valdmets.

“Kui korraldajad meile hiljemalt aasta alguseks toimuvatest  spordiüritustest teada annavad, siis paigutatakse need veebilehe kalenderplaani. Milliste võistluste tulemused seal avaldatakse, on veebilehte administreerivate JSL Kalju palgaliste töötajate otsustada. Kindlasti leiavad kajastavamist maakonna meistrivõistlused ja karikavõistlused,” lisas ta.

Jõgevamaa spordiliidu kodulehe koostasid veebidisainerid Sirje ja Indrek Kalev, kes tegid konkursil parima pakkumise. Kodulehe tegemist toetas Jõgevamaa Koostöökoda. Spordiliidu Kalju uue kodulehe aadress on www jslkalju.ee

JAAN LUKAS 

i

Peeti  Endel Eerme  mälestusvõistlused 

Möödunud pühapäeval Põltsamaal päikesepaistelise ilmaga peetud Endel Eerme mälestusvõistlusel tõugati kuuli, heideti ketast ja visati oda.

Naisveteranidest olid taas heas vormis Silvi-Mai Eerma ja Maret Piirak Jõgevalt. Viimane kogus Maarja-Magdaleenas maakonna spordiveteranide võistlustel viie ala kogusummana 2664 punkti.

 Kolmanda koha sai Hille Kirpu ja Urve Rillo ees Maire Lepp Põltsamaalt.

Meesveteranidest olid edukamad võistluste korraldaja Villu Ojassalu, Ülo Kuusk ja Vello Vetto.

Võitjad said nägusad karikad, teisele ja kolmandale kohale tulnud mälestusmedalid ning iga osalenu auhinna. 

Meistritiitlid jäid Põltsamaale 

Ilusa ilma ja hästi ette valmistatud võistlusplatside üle  rõõmustasid eelmisel pühapäeval  maakonna petangi esivõistlustel osalenud.

Tõelise üllatuse tegi 50-aastane Ivar Karina, kes Tabiverest tõukerattal kohale tuli.

Naistest jätsid kaksikvõidu Põltsamaale Tatjana Orlova ja Vaige Ant. Kolmas oli Riina Laumets Puurmani vallast.

Mitmekülgne spordimees Valdimir Valejev võitis kõik seitse vastast.

Teiseks tuli Andrus Sibul Jõgevalt, kolmandaks Arvo Orgusaar Põltsamaalt.  

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus