Lühidalt

Bridžiuudiseid 

Maakonna meistrivõistlustel bridžis nelikutele võitsid Arnold Kivik- Hillar Sibul ja Toivo Vähi-Hillar Ruus 536 punktiga ülekaalukalt esikoha.

475 punkti andsid teise koha Lembit Kapile-Ants Barotile ja Jaan Sutile-Villu Ojassalule, kes ka mullu teised olid. Kolmandaks tulid 469 punktiga Mart Jäger-Sulev Märss ning Enn ja Ants Päll. 

Põltsamaal mängitakse sisepetanki 

Põltsamaa petangimängijail õnnestus hankida Prantsusmaal valmistatud sisepetank, mille mängukuulid on nahaga kaetud.

Seda mängiti ka Põltsamaa jõe XXX talimängudel. 19 osalenud mehest oli osavaim Uno Allikhein, üheksast naisest oli edukaim Maire Lepp. 

Võisikul sporditi terve päev 

Võisiku külaselts Ewa korraldas naistepäeva auks spordipäeva. Alustati talvise kalapüügiga ja lõpetati saskuturniiriga. Põltsamaa valla külade vahelisel kabeturniiril olid edukamad Võisiku ja Adavere mängijad Jüri Taimur, Kaljo ja Villu Ojassalu, Ellen Saago ja Jaan Soone. Külalistena mängisid kaasa Rein ja Rannar Alliksaar Võhmast.

Saskumängus olid parimad Ants Juhandi-Madis Kill Põltsamaalt. 

Saskusõbrad mängisid ka kabet 

Möödunud laupäeval mängiti  Võhmas enne auhinnaturniiri saskus ka kabet. Põltsamaa ja Võhma saskusõbrad  mängisid kümnel laual omavahel kaks partiid.

Põltsamaalased said kabes veenva 13:7 võidu.

Seevastu saskus tegid puhta töö võhmalased, võites viis esimest kohta. 

Võisteldi sisepetangis 

Põltsamaa linna osavamad sisepetangi mängijad selgitati välja esmaspäeva õhtul Felixhallis.

Naistest jõudsid esikolmikusse Tatjana Orlova, Maire Lepp ja Margi Ein, meestest pingelises konkurentsis Arvo Orgusaar, Uno Allikhein ja Villu Ojassalu. 

OSKAR PURI

i

Laupäeval selguvad maakonna meistrid kabes

i
Eesti juunioride 100-ruuduse kabe meistrivõistluste valikturniiril Tallinnas olid meie noormängijaist edukaimad Reimo Kaabel noormeestest 6. ja Karin Makkar neidude konkurentsis 8. kohaga.


Eeloleval laupäeval, 24. märtsil algusega kell 10 peetakse Virtuses maakonna meistrivõistlused 64-ruuduses kabes, osavõtt võimaldatakse kõigile soovijaile.
i

JÕGEVA KABEKLUBI

blog comments powered by Disqus