Lühidalt

Tähe esindusmeeskond sai jälle punktilisa

Möödunud nädalal pidas JSK Selver/Tähe esindusmeeskond Eesti meistrivõistluste kaheksateistkümnenda kohtumise, kus alistati ülekaalukalt EMÜ SK võistkond. Kohtumine algas Tähe meeste dikteerimisel. Esimene kolmandik võideti 4:2. Ka teisel kolmandikul ei andnud Tähe mängijad järele ning lõid neli väravat lisaks, millele EMÜ suutis vastata vaid kahega. Viimasel kolmandikul lisasid Tähe mängijad skoorile veel kolm väravat ning taas  suutsid EMÜ mängijad visata kaks väravat. Tähe võitis kohtumise 11:6.

Resultatiivsuspunkte kogusid Tähe mängijatest Toomas Peterson, Timmo Zimmermann, Raul Kivi, Ilmar Niitov, Nikolai Roop, Alari Pagi, Tanel Soidla, Valery Maslov, Mario Paulus ja Pavel Semenov, kes valiti ka kohtumise parimaks mängijaks. Järgmine Eesti meistrivõistluste kohtumine peetakse juba homme õhtul kell pool kaheksa spordihoones Virtus, kus JSK Selver/Tähe vastaseks on praegune tabeliliider TTÜ/Team Exel.

Jalgpall on Jõgevamaal poiste hulgas populaarne

Jõgevamaa saalijalgpalli meistrivõistlustel osales viies poiste vanuserühmas kokku 26 noormeeste võistkonda. Kõige rohkem võistkondi pani välja Põltsamaa Sport. Kokku kümne võistkonnaga osalenud Sport võitis neli kuld-, kaks hõbe- ja kaks pronksmedalit. Jõgeva SK Noorus-96 osales seitsme võistkonnaga ja võitis ühe kulla, kaks hõbedat ja kaks pronksi. Põltsamaa vald osales kuue võistkonnaga, võites hõbeda poiste kõige vanemas vanuseklassis. Mustvee-Kasepää piirkond osales kolme võistkonnaga ja võitis pronksi C-vanuseklassis.

SILVAR LUHT

Palamuse jalgpallineiud krooniti maakonna meistriteks

Möödunud kolmapäeval võistles neli neidude jalgpallikoosseisu spordihoones Virtus maakonna saalijalgpalli meistritiitli eest. Kahetsusväärne oli fakt, et terve maakonna peale oli esindatud vaid kaks jalgpalliklubi: Jõgeva SK Nooruse ning Palamuse SK 10 jalgpalliklubi.

Kalev Kajaku käe all treenivad SK 10 neiud ei jätnud SK Noorusele sel korral mingit võimalust ning nende esinduskoosseis võitis kindlalt kõik kohtumised ja pälvis ka maakonna meistritiitli. Ka teine koht läks Palamuse neidudele. SK Nooruse nooremate neidude võistkond andis siiski aukartust äratamata SK 10 mängijatele palliplatsil kõva lahingu, kuid sel korral kolmandast kohast kõrgemat neile ei tulnud. Samas jäi treener Igor Orlov Jõgeva tüdrukute esinemisega rahule ning lisas, et kauem treeninud SK 10-le ei tulnud see meistritiitel jalutades kätte.