Lühidalt

Kabetajad lõppvõistlusele

Eeloleval kahel nädalavahetusel toimuvad Tallinnas Eesti naiste 40. ja meeste 57. meistrivõistlused 100-r kabes, mis viiakse läbi ringsüsteemis 10 osavõtjaga. Meestel toimus eelturniir, mis selgitas kuus edasipääsejat. Jõgeva Kabeklubi esindanud Arno Uutma ja Uno Plakk pääsesid lõppvõistlusele, Uutma kogus 14 punkti 18-st, millega jagas koos Tarmo Tulvaga esikohta, 10 punkti kogunud Plakk oli 4.-6.

i
Naiste meistrivõistlustel mängib kaasa ka Marika Azojan.
i

JÕGEVA KABEKLUBI

i

Talimängudel üle 300 osaleja 

Põltsamaa jõe XXX talimängudest võttis osa 314 last, noorukit, täiskasvanut ja spordiveterani.

Võisteldi suusatamises, uisutamises, juhtide kolmevõistluses, males, kabes, bridzis paaridele, koroonas, saskus, sisepetangis, mälumängus, lauatennises, korvpallis ja jääpallis. 5. veebruaril võisteldakse veel ka autode lumerajasõidus.

Uisutamise võitis ülekaalukalt Põltsamaa vald, täpsemalt Adavere; suusatamises jagasid I-II kohta Põltsamaa linn ja vald. Korvpallis, lauatennises ja koroonas võidutses Kolga-Jaani vald, kabes ja saskus Põltsamaa linn, males Kõo vald.

Bridzhis olid parimad Lembit Kapp ja Ants Barot Pajusi vallast, mälumängus said võidu Põltsamaa valda esindanud Villu, Andres ja Margus Suik Rõstla külast.

Juhtide kolmevõistluse võitis Imavere vallavanem Jüri Ellram, jättes pingelises konkurentsis  II ja III kohta jagama Põltsamaa linnavolikogu esimehe Margi Eini ja Pajusi vallavanema Reet Alevi. Neljandaks tuli Põltsamaa linnapea Jaan Aiaots ja viiendaks Võhma linnapea Avo Põder.

Üldvõidu saavutas Põltsamaa linn 55 punktiga. Põltsamaa vald kogus teisena 50 punkti ja Kolga-Jaani vald tuli 48 punktiga kolmandaks.

Mängude peakorraldaja oli Väino Treiman, peakohtunik Uno Valdmets.

VILLU OJASSALU

U15 vanuseklassi saalihokipoisid said kaks võitu 

Möödunud nädalal pidas Tähe 97 koosseis kaks Eesti meistrivõistluste kohtumist. Esimeses mängus suudeti võita SHK Valga võistkond 4:3. Mängu esimeses pooles oli seis 2:1 Tähe kasuks ning kohtumise teine pool mängiti 2:2 viiki. Resultatiivsuspunkte kogusid Meigo Soolepp, Andreas Õun, Mathias Einamann, Nikita-Aleksander Šnurov ja Kristjan Pint. 

Teine kohtumine kujunes Tähe poiste jaoks eriti lihtsaks. Viljandi SHK alistati lausa 12:0. Esimeses mängupooles visati Viljandi väravasse seitse ning teises pooles lisati skoorile veel viis väravat. Resultatiivseim poiss platsil oli Tarvo Kivisilla, kes viskas viis väravat ja andis kaks värava söötu. Lisaks Tarvole, kogusid selles kohtumises Tähe mängijatest resultatiivsuspunkte veel ka Heino Avi, Nikita-Aleksander Šnurov, Rene Hõim, Rain Hõim, Mathias Einamann, Meigo Soolepp ja Andreas Õun.

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus