Lühidalt

Maakonna vanim kabeturniir

Pooled turniiril osalenutest olid Tartust.

Kõige enam kordi on Kurista turniiri võitnud Edo Jaanuska — 11.

Seekordse, arvult 42. turniiri võitis Enno Eerma 12 punktiga 14-st. Järgnesid Paul Evard, Kaljo Siimer ja Urmas Paluoja 8 punktiga.

Kurista meistriks tuli H. Laumets.  Naisvõistlejatest olid parimad Aili Visnapuu ja Riina Jaanuska.

Turniir peeti külaseltsi Coristel hubastes ruumides. Tänu seltsi ja Kurista saeveski abile oli kaetud kohvilaud ja olemas auhinnad. Suur tänu neile!

SULEV LUHT, võistluste kohtunik

Bridzhiuudiseid

Maakonna meistrivõistluste avavoorus bridzhis nelikutele tulid 96 punktiga esikohale Kalle Ojassalu-Jüri Mekšun ja Eduard Rumvolt-Endel Epro.

82 punkti said kirja Sulev Märss-Mart Jäger ning Enn ja Ants Päll, 77 punktiga olid kolmandad Lembit Kapp-Ants Barot ja Jaan Sutt-Villu Ojassalu.

Külaselts pakub sportlikku meelelahutust

Möödunud pühapäeval istuti Võisiku-Kundrussaare külaseltsis Ewa neli tundi malelaudade taga ja mängiti kolm tundi saskut.

Males sai esikoha seitsekümmend aastat seda harrastanud koduküla spordielu edendaja Villu Ojassalu. Teiseks tuli Heino Vender ning kolmandaks Peeter Oranen.

Saskus tulid esikohale Heino Vender-Kalle Ojassalu, teiseks jäid Otto ja Kalju Ojassalu ning kolmandaks Kaljo Vaino-Jaan Hindriks.

OSKAR PURI

Tähe sai kirja üheksanda võidu

Möödunud laupäeval kohtus JSK Selver/Tähe esindusmeeskond SK Saku Fortunaga, kelle üle saavutati  ülekaalukas 8:1 võit.

Väravaid hakkasid Tähe mängijad viskama kohtumise esimese kolmandiku teisel poolel. Esimesel kolmandikul viskasid kaks väravat Timmo Zimmermann ja Pavel Semenov. Saku mängijad ei jõudnud ühegi väravani. Teine kolmandik jätkus Tähe dikteerimisel ning oma skoorile lisati veel kolm väravat, millele samuti Saku mängijad vastata ei suutnud.

Viimast kolmandikku alustati juba Tähe üsna suure 5:0 eduga, mida enam käest ei antudki. Siiski suutsid Saku mängijad Fredy Maalt ja Elvis Aug kolmandiku teisel minutil kahe peale meeskonna au päästa ning ühe värava visata. Maalt sai kirja söödu- ning Aug väravapunkti. See sooritus Jõgeva mehi ei heidutanud ning nad lisasid veel kolm väravat. Kohtumine lõppes 8:1 Tähe eduga. Tähe meeskonnas tegi parimat tööd väravavaht Rainer Kalde ning vastaste parim oli värava autor Elvis Aug.