Lühidalt

SK Noorus-96 võitis omanimelise turniiri 

Möödunud pühapäeval peeti spordihoones Virtus SK Noorus-96 Cup jalgpallis, kus osales kuus 2001. aastal või hiljem sündinud poiste võistkonda. Jõgeva jalgpallivõistkond näitas kohe turniiri algul, et võitlevad kodusaalis omanimelise karika eest. Tartu jalgpalliklubi SK 10 alistati avakohtumises 2:0 ning Viljandi tuleviku I koosseis lausa 6:0.

Ka turniiri põnevaima jalgpallietenduse andsid mängus Helios I vastu Jõgeva poisid. Mängu saatus otsustati alles viimasel minutil. 20 sekundit enne kohtumise lõppu lõi 1:1 viigivärava Heliose mängija Romet Haug. Siiski võitlesid Jõgeva poisid lõpuni ning kuus sekundit enne kohtumise lõppu lõi SK Nooruse võiduvärava Raul-Martin Sirkas, kes tunnistati ka turniiri parimaks mängijaks. See võit tagas SK Noorusele  turniirivõidu.

EILI KOITLA

i

Otu Suitsu mälestusturniir  bridzhis

26. novembril sai taaskord korraldatud mälestusturniir kauaaegse Jõgeva bridzhi eestvedaja ja mitmekülgse spordimehe Otu Suitsu mälestuseks. Madise Maja sõbralikus õhkkonnas kulgenud võistlusest võtsid osa ka külalispaarid Tartust ja Järva-Jaanist, rääkimata oma maakonna mängijatest. Tasavägises võitluses esikoha eest jäid napilt teiseks Otu Suitsu tütar Siiri Suits ja  Peeter Brehhov. Võidu viis Tartusse suurmeister Hillar Sula, kes mängis paaris meistrikandidaadi Avo Trommeliga. Omadest osutusid parimaiks Põltsamaa mängumees Kalle Ojassalu ja  Pajusi valla äss Jaan Sutt, kes üldkokkuvõttes kolmandaks tulid.

Siinkohal oleks sobilik üles kutsuda kõiki endisi ja ka uusi bridzhihuvilisi endast julgelt märku andma. Bridz on igati sobilik sportmäng oma mõtte- ja ajutegevuse ergastamiseks, see on ka huvitav seltskonnamäng.
i

Ürituste info ja tulemused : jogevabridge.blogspot.com ning huvilistele info ka telefonil 5100744.
i

Esikuuik:
1. Hillar Sula – Avo Trommel 192;  58,18%

2. Siiri Suits – Peeter Brehhov  191;  57,88%

3. Kalle Ojassalu – Jaan Sutt 185;  56,06%

4. Valter Raudmets –Rain  Tomson 184;  55,76%

5. Arnold Kivik  – Hillar Sibul  176;  53,33%

6. Urmas Virves – Tiit Kalda  171;  51,82%

Jõgevamaale kaks meistritiitlit

Eesti Maaspordiliidu “Jõud” meistrivõistlused males peeti Paikusel. Meestest võitis Hugo Päären 5,5 punktiga.

Arnold Jakobi sai 3,5 punktiga 8. koha.

Kuni 18-aastaste noormeeste esikoha võitis Ants Marten Prii, kes kogus 6,5 punkti. Sten Sootla, Siim Tolmuski, Viktor Smoljari ja Simo Sireli saagiks jäi kolm punkti ning nad jagasid 5.-10. kohta. Kuni 14-aastaste poiste seas sai Mikk Raudsepp 3,5 punkti ja 8. koha.i


ANTS PRII, Jõgeva Gümnaasiumi maleringi juhendaja
 

blog comments powered by Disqus