Lühidalt

Jõgevamaa noorte jalgpalli meistrivõistlused lõppenud

Jõgevamaa noorte jalgpalli meistrivõistlustel osales tänavu 26 poiste võistkonda ja kaks tüdrukute võistkonda. Poisid mängisid viies vanuseklassis. Põltsamaa Sport osales üheksa võistkonnaga ja võitis kolm kuld-, ühe hõbe- ja kaks pronksmedalit. Jõgeva SK Noorus-96 osales kuue võistkonnaga ja võitis kaks kulda, kaks hõbe- ja ühe pronksmedali. Põltsamaa valla SK Tervis tõi võistlustele viis võistkonda ning võitis kaks hõbedat ja ühe pronksi. SK Kasepää ja Mustvee osalesid kolme võistkonnaga ja pronksmedalid võideti PA vanuseklassis. Vaimastvere kool osales kahe ja Tabivere ühe võistkonnaga.

PA vanuseklassi võitis Põltsamaa Sport. Jõgevamaa meistrid on Kristjan Sander Epro, Riigo Paumets, Andres Katte, Kristjan Langebraun, Mikk Keskküla, Margo Parkala, Andreas Alnek ja treener Silvar Luht.

PB vanuseklassi võitis Põltsamaa Sport. Jõgevamaa meistrid on Margo Parkala, Targo Parkala, Kristjan Langebraun,  Kristjan-Sander Epro, Riigo Paumets, Märt Hendrik Olm, Mikk Kesküla, Genet Schneider ja treener Silvar Luht.

PC vanuseklassi võitis Jõgeva SK Noorus-96. Jõgevamaa meistrid on Stenver Kleimann-Leimann, Kevin Liblik, Kevin Liiver, Jürgen Hiljurand, Keimar Leino, Ander Kallo, Rauno Lääne, Risto Stukert, Robin Tulp ja treener  Igor Orlov.

PD vanuseklassi võitis Põltsamaa Sport. Jõgevamaa meistrid on Janar Maiste, Karl-Kerdo Ojamaa, Mart Toom, Germo Ottender, Sander Siilbek, Karl Vilks, Karl Kolts, Artam Kivisild, Sander Tõnissoo, Marek Jürgenson, Roger-Breben Soolepp, Enari Epro ja treener Silvar Luht.

PE vanuseklassi võitis Jõgeva SK Noorus-96. Jõgevamaa meistrid on Mattias Säärits, Raul-Martin Sirkas, Markus Mardimäe, Peeter Luga, Aron Fedossovski, Märt-Indrek Sirkas, Kristo Voitk, Kirill Matiitšin, Karl Lani ja Treener Igor Orlov.

TA vanuseklassi võitis Põltsamaa valla SK Tervis. Jõgevamaa meistrid on Merili Tamm, Eva Nõmme, Marita Kose, Carolin Taling,  Grete Küppas,  Anni Eerik  ja treener Väino Treiman.

SILVAR LUHT

Poisid esimesed, tüdrukud teised

Põltsamaa Felixhallis peetud U18 Eesti võrkpalli karikavõistluste tsooniturniiril said Põltsamaa Spordikooli poisid esikoha Valga, Tartu, Viljandi ja Orava ees, tüdrukud teise koha Paide järel ning Hiiumaa ees.

Poistest mängis tublimalt Taavi Aruküla, tüdrukutest Silja Goroško.

Külaselts hoolib spordist

Võisiku külaselts Ewa on spordilembene. Hiljuti läbi viidud male-, kabe- ja saskuturniiril kogusid enim punkte Villu ja Kalju Ojassalu, Jaan Hindriks ja Jüri Taimur.

Bridžiuudiseid

Maakonna meistrivõistlustel bridžis paaridele on 12 voorust mängitud veerand.

11 osalevast paarist on praegu kõige rohkem punkte kirjas  Kalle Ojassalul- Jüri Mekšunil — 20, 5.

18, 5 punkti on kogunud Hillar Ruus-Toivo Vähi  ja 16 punkti Arnod Kivik-Hillar Sibul.

Finaalmäng Põltsamaal

Rahvaliiga finaalkohtumisele jalgpallis jõudsid Põltsamaa Sport ja Narva Elektrijaamad.

Finaalmäng peetakse 30. oktoobril algusega kell 13 Põltsamaa kunstmuruväljakul.