Lühidalt

Kirikabetajad said medali

Lõppenud Eesti 43. kirikabe (64-r) meistrivõistlustel osalesid ka kahe eelmise aasta meistrid, jõgevalased Urmas Poom ja Uno Plakk. Sel aastal tuli esmakordselt meistriks Urmas Väärtnõu (Saue MKK), kes kogus 23 punkti 38-st. Järgnesid Ago Vooremäe (Tartumaa), Uno Plakk, Jüri Lätt (Tartu KK) 22, 5 punktiga ning Urmas Poom 21 ja Ardu Treinbuk (Narva) 20 punktiga. Poom, Plakk ja Lätt osalevad ka 30 osavõtjaga 6.  Euroopa meistrivõistlustel. Hetkeseisuga on Poomil ja Lätil kaks võitu vastavalt 18 ja 19 viigi kõrval, Plakil aga võit ja 18 viiki. Parimatena on kolm kabetajat kogunud kolm võitu. Turniir lõpeb 2012. aasta mais.

Järgmise kabeüritusena toimub 15. oktoobril kell 10 restorani Kosmos (Jõgeva, Suur 14) alumise korruse saalis Jõgeva Majandusühistu 36. kabeturniir ja ka noortevõistlus. 16. oktoobril osalevad noorkabetajad Eesti noorte meistrivõistlustel Tallinnas.

JÕGEVA KABEKLUBI

i

Suur võit pealinnas 

Põltsamaa Spordi jalgpallurid said rahvaliiga finaalis ootamatult suure 7:1 (2:1) võidu Pirital spordiklubi Red White Hearts mängijate üle. Kaks väravat lõid Jaanus Listra ja Tauno Anvelt. 

Võrkpallis võit ja kaotus 

Möödunud nädalavahetusel alustati võrkpallilahingutega ka vabariigi esiliigas. Põltsamaa Felixi meeskond kaotas laupäeval Järvamaal Väätsale 1:3, pühapäeval võitis aga kodus ülipõnevas kohtumises maaülikooli 3:2.

Põltsamaa meeskonnas mängisid sellel kohtumisel silmapaistvamalt Veikko Raaman ja Markel Luik. 

Napp allajäämine Võrus

Võru linna vana staadioni jooksuradadel peeti kaheksas Võru, Tartu, Valga ja Põltsamaa petangivõistlus segatriodele. Põltsamaa võistlejad võitsid avaringis mullust võitjat Valgat 34:29, kaotasid seejärel võõrustajatele 25:32, võitsid tartlasi 38:31 ning said üldkokkuvõttes kirja 97 punkti, mis andis neile II koha. Võru tuli 98 punktiga esimeseks, Tartu sai 94 ja Valga 83 punkti. 

Uudiseid saskurindelt 

Põltsamaa selle sügishooaja 15 voorust on  praeguseks mängitud neli. Nupukamad mängijad on olnud Raudla – A. Haan,  Pagel – Martsepp ja onupojad Killid.

Novembris peetakse saskus maakonna meistrivõistlused, detsembris toimub viies Jõgevamaa – Mulgimaa maavõistlus. 

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus