Lühidalt

Memoriaalturniiril peeti IX etapp 

Enn Rüütsalu memoriaalturniiri IX etapil oli osalejaid 19, neist, nagu tavaliselt, üks naine — Kaari Vainonen.

Parim oli Villem Lüüs Taivo Risti ees, punkte vastavalt 14 ja 13 18 võimalikust.

Järgnesid Uno Plakk ja Arvo Koppel 12 punktiga.

Kõik esiviisiku mehed on mänginud kaheksal turniiril.

V. Lüüsil on kirjas 110, M. Haljasel 89, K. Vainonenil samuti 89, T. Ristil 85 ja V. Velbaumil 84 punkti.

Meie kabeklubi esikolmik on järgmine: 10. M. Tammeveski 74 punktiga, 11. U. Paluoja 73 ja 13. U. Plakk 70 punktiga. 

SULEV LUHT 

Võistlustega mälestati Endel Eermet

Endel Eerme X mälestusvõistlustel  võisteldi kuulitõukes, kettaheites ja odaviskes.

Naisveteranidest kogusid kolmelt alalt kokku enim punkte Silvi-Mai Eerma, Maret Piirak  ja Urve Rillo,  meesveteranidest Villu Ojassalu, Ülo Kuusk ja Vello Vetto. 

“Põltsamaa Sport” kaheksa parema hulgas  

“Põltsamaa Spordi” jalgpallurid võitsid rahvaliigas ülekaalukalt esikoha Kesk-Eesti alagrupis. Seejärel alistati ülitasavägises kohtumises penaltitega Jõhvi linna meeskond ning järgnevalt koduväljakul Tartu meeskond “Väledad jalad”. 5:4. Seega jõuti kaheksa parema meeskonna hulka. 

OSKAR PURI

i

Jõgeva Noorus 96 tõusis liigatabelis teisele kohale

<span style=”FONT-FAMILY: Arial; FONT-SIZE: 10pt”>Möödunud nädalavahetusel mängis Jõgeva SK Noorus 96 jalgpalliklubi Elva võistkonnaga viiki ning tõusis kolmanda liiga lõuna tsooni tabelis teisele kohale.

Möödunud nädala algul rääkis Jõgeva klubi treener Igor Orlov, et nende kõrgemaks eesmärgiks on tabeli liidrit Elvat võita. Võitu ei õnnestunud neil siiski võtta, kuid rahuldav oli ka 1:1 viik. Kuna Põlva Lootos kaotas samal päeval üllatuslikult Tabivere võistkonnale, siis tõusis SK Noorus 96 tabelis teiseks.

Saabuval nädalavahetusel peetakse kolmanda liiga lõuna tsooni tänavuse hooaja viimased kohtumised. SK Jõgeva Nooruse vastaseks on Viljandi meeskond. Selleks, et  saavutatud tabelikohta hoida, tuleb SK Noorusel Viljandit võita. Praegu on Jõgeva meeskonnal teine koht veel üsna kahtlane, sest kolmandal kohal olevat Põlva meeskonda lahutab neist vaid üks punkt. Juhul, kui Põlva sel nädalavahetusel Welcro Elekter meeskonda võidab ning Jõgeva Viljandile kaotab, peavad nad hooaja lõpptulemusena leppima kolmanda kohaga. Kohtumine Viljandi JK Tulevik ja SK Jõgeva Noorus 96 vahel peetakse pühapäeval algusega kell 12.00 Viljandis.

i

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus