Lühidalt

Jõgevamaa 2011 aasta meister jalgpallis on Vaimastvere SK Illi

i
Tänavu osales Jõgevamaa jalgpalli meistrivõistlustel neli meeskonda. Võitja SK Illi kogus 18 punkti ja tuli teist korda Jõgevamaa meistriks ( eelmine tiitel pärineb aastast 2005 ). Teise koha pälvis viis eelmist hooaega meistriks tulnud Põltsamaa Sport. Kolmandat kohta kaitses järjekordselt FC Tabivere ja neljas oli Kuremaa FC. Väravalööjate edetabelis olid kolm paremat kõik SK Illi mängijad. Kristjan Kuldmägi sai kirja 9, Nikolai Roop 7 ja Mairo Tikerberi 7 tabamust. Üldse käis väljakul üle 80 mängija ja jala sai „valgeks” koguni 44 mängijat. Kohtunik pidi näitama 17 kollast ja neljal korral  ka punast kaarti. Kahjuks jäi teist aastat kõrvale Mustvee piirkonna meeskond.

SILVAR LUHT, peakohtunik

i

Spordiveteranid võistlesid Tabiveres

Maakonna spordiveteranid selgitasid tublimad jooksjad, kaugushüppajad, kuulitõukajad, kettaheitjad, odaviskajad ja petangimängijad Tabivere staadionil.

Naistest kogusid enim punkte Silvi-Mai Eerma, Urve Rillo ja Hille Kirpu (3411, 1949 ja 1935), meestest Villu Ojassalu, Vello Vetto ja Enno Eerma (2412, 1944 ja 1544).

Viiel alal kaasa teinud võistlejatest sai Maret Piirak 2500 ja Tiina Säälik 1557 punkti, Aare Ilves 2732, Ülo Kuusk 2465 ja Andrus Lamp 2176.

Petangis tulid meistriks Tatjana Orlova ja Andrus Lamp. Naistest järgnesid Riina Laumets ja Vaige Ant, meestest Vladimir Valejev ja Arvo Orgusaar.

Võistluste ladusa kulgemise tagas Toomas Rosenberg. 

Kolm auhinnalist kohta Märjamaalt 

Eesti Spordiveteranide Liidu heidete-tõugete meistrivõistlustelt, mis toimusid Märjamaal, tõid esimese ja teise koha Jõgevale Silvi-Mai Eerma ja Hille Kirpu. Teise koha saavutas ka Urve Rillo Palamuselt. 

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus