Lõuna prefektuur kuulutas Viktor Svjatõševi aasta tegijaks

 

Jõgeva maavanem pälvis ladusa ja sõbraliku koostöö eest Lõuna prefektuurilt 2012. aasta tegija aunimetuse prefektuuri sõprade kategoorias. Svjatõševi esitas tunnustamisel nominendiks Jõgeva politseijaoskonna juht Ivar Dubolazov.

Lõuna prefekti Tarmo Kohvi sõnul tunnustati Viktor Svjatõševi  aastaid kestnud tähelepanu pööramise eest avaliku korra tugevdamisele, ühtlasi võeti arvesse tema pidevat huvi politsei ja piirivalve käekäigu vastu.

“Svjatõšev on alati püüdnud politseid moraalselt toetada ja pidevalt tunnustanud parimaid politseiametnikke, kes on kohusetundlikult täitnud oma ülesandeid Jõgevamaal. Tal oli märkimisväärne roll möödunud suvel  Jõgeva linnas valminud kohtu- ja politseimaja kavandamise, planeerimise ja valmimise protsessis. Ta tegi kõik endast oleneva, et politseile, prokuratuurile ja kohtule oleksid tagatud võimalikult head töötingimused ja -keskkond,” ütles Kohv.

“Lõuna prefektuurilt saadud tunnustus läheb mulle eriliselt hinge. Pean tihedat koostööd politseinike ja piirivalvuritega iseenesest mõistetavaks, sest turvalisus, õigusrikkumiste ennetamine ja võimalikult kiire avastamine on maakonnale oluliseks visiitkaardiks. Omalt poolt ka suured tänud õiguskaitsjatele, kes on teinud professionaalset tööd nii kurja ära hoidmisel kui ka kurikaelte tabamisel ning aidanud turvata mitmeid maakonnas toimunud sündmusi,” ütles maavanem.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus