Lõpp on käes!

Jah, tõepoolest, aasta 2022 saab otsa ja peagi on uus aasta. Täna on otsekui väike hingetõmbeaeg, kui tahaks ja võiks veidi tagasi vaadata ja veel olla hetke rahulikult enne järgmist aastat.
Inimene on kord juba selline, et aasta lõpus teeb kokkuvõtteid, mis läks hästi, mis kehvemini. Koroonakriisist liikusime sõjakriisi ja nii need kriisid jätkusid. Päris kindlasti jätkuvad ka järgmisel aastal. Tagasi vaadates on aga ka palju ilusat ja meeldejäävat. Jõgevamaa tippsündmus Eesti naiste tantsupidu, valminud uusehitused, Marten Liiv Pekingi taliolümpial, kultuurisündmused, tublid saavutused paljude teiste alade sportlastelt on meile aasta jooksul rõõmu pakkunud.
Sotsiaalvaldkonnas rääkides võib rõõmu tunda Põltsamaal uue hooldekodu valmimise üle, Võisiku hooldekodus loodi Ukraina sõjapõgenike majutuskeskus ja peagi valmib Jõgeva valla tervisekeskus.
Majandussektorist on raske välja tuua midagi head ja positiivsest. Ilmselt on hea, kui töökohad on säilinud, töönädalat pole lühendatud ja palka veel makstakse. Loodame, et uuel aastal on sellel valdkonnal paremaid uudiseid pakkuda.
Poliitikutele oli mööduv aasta ilma suuremate vapustusteta. Muidugi tekitas suuri arutelusid ja vaidlusi Puurmani piirkonna soov minna Tartu valla alla. Kuidas asjad edasi arenevad, eks elu näitab. Teatav rahuperiood saabus Mustvee valda koos uue vallavanema Indrek Kullamiga.
Ka Põltsamaa uue lasteaiahoone avamine ja Puurmani lasteaiahoone renoveerimine on kiitust väärt.
Nüüd on see koht, kus igaüks meist võiks oma kokkuvõtted teha ja häid asju meenutada.

blog comments powered by Disqus