Lootus esiliigas taas võidukas

Eesti saalihoki meistrivõistluste esiliigaturniiri kohtumises alistas SHK Jõgeva Lootus Tallinnas Bändidose 8:2 (2:1, 3:1, 3:0) ning jätkab täiseduga.

Rohkem kui kuu aja pikkuse mängupausi järel väljakule tulnud Lootus avas Ats Püvi viskest skoori juba neljandal minutil. Bändidos küll viigistas, kuid külalised suutsid seejärel taas juhtima minna, kahel korral saadeti seejuures pall vastaste väravasse arvulises vähemuses mängides. Teise kolmandiku järel juhtisid jõgevalased juba 5:1 ning kogu kohtumine võideti kuueväravalise vahega.

Võrdselt kaks väravat viskasid Ats Püvi, Nikolai Roop ja Kalmer Koossalu, ühe tabamuse said kirja Nikita Bõstrov ja Siim Hõim.

Esiliiga A-alagrupis on kõigil meeskondadel peetud kaks kohtumist. Tabeliseis: 1. SHK Jõgeva Lootus 6 p, 2. Tartu Tornaado 6 p, 3. Sparta Team Automaailm II 3 p, 4. Bändidos 0 p, 5. Valga Välk 0 p.

Täiseduga turniiri alustanud Lootus ja Tornaado lähevad omavahel vastamisi 16. detsembril Tartus.