Linnamäe krossiklubi vaatas aastale tagasi

Linnamäe krossiklubi pidas möödunud nädalal Laisholmi pubis jõulupidu, millega vaadati tagasi möödunud aasta sportlikele tulemustele.


Oleme hakkama saanud kolme võistlusega. Juuni alguses toimus kahepäevane Korvikunnide karikasarja etapp. Osavõtjaid oli üle saja. Võistlejaid oli Eestist, Lätist, Leedust ja Soomest. Masinaklassid olid nii kahe-, kolme,- kui ka neljarattalistele. Põnevust võistlejatele ja pealtvaatajatele jagus kaks päeva järjest.

Augusti teises pooles oli Eesti noorte karikavõistluste ja BucciMoto etapp. Motokrossisõpru oli tulnud üle Baltikumi, võistlejate arv taas üle saja. Pealtvaatajatele oli tasuta üritusena võimalik näha Eesti kõige kiiremaid noori.

Supikross jätkuvalt populaarne

Septembri lõpus toimus traditsiooniline hooaega lõpetav üritus Supikross 2018. Tegu oli kahetunnise kestvuskrossiga, kus ilm oli väga heitlik. Läbisegi paduvihmaga oli päikselisi hetki, võistlussõidu lõpetas traditsiooniline soe hernesupp. Selle ürituse näol on tegu võistlusega, mis on hobisõitjate seas väga populaarne. Osalejaid üle 120. Põnevust ja huvitavat võistlust said taas kõik pealtvaatajad tasuta nautida.

Linnamäe krossiklubil oli lõppev aasta kaunis teguderohke. Oleme saanud klubile soojaku, mis sai kevadel tublisti renoveeritud. Tööde tulemusena on meeskonnal võistluste korraldamiseks soe ja kuiv ruum, mis vajaliku tehnikaga varustatud. Lisaks ruum trennilistele, kus mugavalt riideid vahetada. Algust on tehtud rajakompleksi laiendamisega. Tänaseks oleme suuremaks teinud starditagust parklat, kus on mugav end laagrisse sättida nii treeningutel kui ka võistlustel. Lisaks on järjepidevalt hooldatud rada ja sellega piirnevaid alasid, et luua treeninguteks mugavamad tingimused.

Plaanis raja laiendamine

  1. aastal on plaanis edasi arendada Linnamäe Krossiklubi rajakompleksi. Laiendada rada, luua eraldi ring soojendusteks ja alustavatele noortele. Jätkame treeningutega klubi noortele, kaasates treeneri. Võistluskalender on hetkel veel lahtine, kuid plaane on erinevaid. Kindlasti toimub taas traditsiooniline Supikross.

Linnamäe Krossiklubi aasta lõppeb traditsiooniliselt ühise jõulupeoga. Seal saavad kokku kõik klubilised, sõbrad ja tuttavad. Omaltpoolt soovime tänada kõiki, kes on abis käinud ja olnud toetajateks meie üritustele.

Meie koostööpartneriteks on läbi hooaegade olnud Eesti Kultuurkapitali Jõgevamaa ekspertgrupp, Jõgeva vallavalitsus, Memphis AS, Eksar Transoil AS, A. Tammel AS, Starmaster OÜ, Torma prügila, L-Kompanii, Laisholm pubi. Täname ka kõiki pealtvaatajaid ja motokrossihuvilisi.

  • * Linnamäe krossiklubis on 55 liiget
  • * Parimad tulemused Eesti Motoföderatsiooni hooaja kokkuvõttes:
  • * Eesti karikavõistluste hobi külgvankrid 1. koht Siim Mokrik ja Villem Saarna
  • * Eesti meistrivõistlused jääraja MX A 3. koht Ivo Laur
  • * Eesti karikavõistlused veteran 50+ 3. koht Priit Laur
  • * Linnamäe krossiklubi esindasid Eesti noorte meistrivõistlustel ka noored sõitjad: Rasmus-Alan Truus, Sigmar Retpap, Karl Ilves. * Neid treenis Kristjan Rätsep.
  • -* Quadidel võistlesid Linnamäe Krossiklubi noorimad Älice Kivimägi ja Pätrik Ilm.

VILLU VENTONEN, Linnamäe krossiklubi liige

blog comments powered by Disqus