Linnajuhid tänasid õpetajaid ning kultuuri- ja spordiedendajaid

“Igal piirkonnal on oma lugu. Teie olete need, kes loovad tegelikult Jõgeva linna lugu. Aitäh teile selle eest!” ütles linnapea Viktor Svjatõ?ev kokkutulnuid tervitades.

Tänuõhtul tutvustati linna üldharidus- ja huvikoolidesse ning kultuuriasutustesse tööle asunud uusi inimesi. Jõgeva Gümnaasiumi pedagoogiline kollektiiv täienes tänavu tervelt kuue uue õpetaja, Merge Palmiste, Ene Kõnnussaare, Riina Reimandi, Raivo Meituse ning Urve ja Vaino Mölderiga. Jõgeva Ühisgümnaasiumisse asusid tööle Mare Joost, Silja Piir ja Meelis Sammpere, Jõgeva Muusikakooli Ingrid Orgulas ja Jüri Link, Jõgeva Kunstikooli Auli Kumel ning Jõgeva Linnaraamatukogusse Ene Sööt ja Tanel Komp.

Tänukirjadega peeti meeles suvisel üldlaulu- ja tantsupeol osalenud taidluskollektiivide juhte: Maret Oja, Riina Lindu, Karin Luike, Sirje Kiike, Kaarel Tetsmanni, Margus Kaske, Kaido Järvsood, Vivian Paaksit, Etna Leppikut, Airi Rütterit, Malle Pügit, Merleen Läänemäge ja Malle Madalat. Linnavalitsuse tunnustuse pälvisid ka Jõgeva Kunstikooli õpetajad Anne Nurmik ja Elita Järvela, maakonna Aasta Koolitajad 2004: mõlemad on nimelt juhendanud Jõgeva Kunstikooli Avatud Stuudiot, kus käivad kunsti harrastamas täiskasvanud kunstihuvilised.

Meenetega tänati kõiki linna kultuuri ja spordi alal tegevaid mittetulundusühinguid: just nende järjepidev töö annab paljudele linnaelanikele, sealhulgas noortele võimaluse sisukalt vaba aega veeta ning end meelisalal teostada.

Pedagoogidele ning kultuuri- ja spordiedendajatele oli tänuõhtu eelkõige meeldivaks hingetõmbehetkeks. Esineda polnud neist kellelgi vaja, sest meelelahutust pakkusid kaugemad külalised: kitarrist Tiit Peterson (tema pühendas oma kava tolle päeva sünnipäevalapsele Raimond Valgrele) ja Eesti Põllumajandusülikooli rahvatantsuansambel Tarbatu. Õhtu lõpetasid meeleolumuusikaga siiski kohalikud pillimehed Hillar Laane ja Johannes Haav.

RIINA MÄGI

blog comments powered by Disqus