Linnade talimängudel oli Jõgeva kabes võidukas

Eesti linnade 31. talimängudel Valgas sai kabes kümne linna konkurentsis 64 punktiga esikoha Jõgeva. Järgnesid sama arvu punkte kogunud Sindi ja punktiga maha jäänud Kärdla.  Esikuuikusse mahtusid veel mullune võitja Paide 55 ning Jõhvi ja Elva 52 punktiga. Jõgeva kabetajate saavutus on seda hinnatavam, et esineti mitte oma parimas koosseisus.

Võidusse andsid suure panuse õrnema poole esindajad: nii Marika Azojan naiste kui ka Triinu Jalg tüdrukute laual alistasid kõik vastased. Meeskabetajate osa jäi tagasihoidlikumaks, kuid oli piisavalt väärikas, et kindlustada võistkondlik esikoht. Kaljo Siimer esimesel laual ning Kalle Lokk teisel laual tõid võistkonnale 9 ja Mikk Korkmann poiste laual 10 punkti 18-st. Kõik need tulemused andsid omal laual 5. koha.

Tahkurannas Eesti valdade 23. talimängudel osales kabes 17 võistkonda. Võitis Saue 83 punktiga. Järgnesid Harku 78, Tartu 73 ja Rae 71 punktiga. 63 punkti kogunud Palamuse võistkonda kuulusid Edo Jaanuska, Kaarel Ots, Riina Jaanuska, Jakko Koort ja Merilii Jalg. Palamuse võistkonnas tegid ilma noormängijad. Merilii Jalg alistas tüdrukute laual kõik vastased, Jakko Koort oli poiste laual 18 punktiga 22-st teine.

JÕGEVA KABEKLUBI

blog comments powered by Disqus