Laupäeval võistlevad Tabiveres Eesti paremad laskurid

Tabivere põhikooli võimlas peetakse laupäeval Elmar Kivistiku XIII mälestusvõistlused laskmises.

Tabivere kandist pärit kolmeteistkümnekordse maailmameistri meenutamiseks korraldatavatel võistlustel teeb Eesti Laskurliidu kutsel kaasa peaaegu kogu Eesti laskespordi paremik, lisaks on kavas ka eraldi mõõduvõtt Jõgevamaa täpsusküttidele.

Laskurliidu teatel on õhupüstolilaskmises tippudest osalemas tänavu EM-võistlustel hõbe- ja pronksmedali võitnud Peeter Olesk ning mulluste Kivistiku mälestusvõistluste võitja Reijo Virolainen, õhupüssilaskmises kuuluvad favoriitide hulka tiilivõistlustelgi edukalt esinenud Valeria Koljuhhina ja Anžela Voronova ning mälestusvõistlustel kahel viimasel aastal võidutsenud Anastassia Bobõleva.

Võistluspäev avatakse kell 10.30 pärja asetamise ja mälestusküünalde süütamisega Elmar Kivistiku haual Äksi kalmistul, kell 11 algab põhikooli võimlas võistlus kohalikele laskmishuvilistele õhupüssist laskmises ning laskmismatš, kus teevad kaasa Maarja-Magdaleena, Tabivere, MTÜ Loomemõis ning Põltsamaa Laskurringi võistkonnad. Eesti paremad laskurid asuvad õhupüssi- ja õhupüstolilaskmises 10 meetri distantsilt võistlustulle kell 13. Võistluste paremaks jälgimiseks on taas kasutusel ka elektroonilised märklehed koos monitoridega.

MATI ALEV

blog comments powered by Disqus