Laupäeval võistleb Piirojal rallikrossisõitjate paremik

Laupäeval, 6.  juunil peetakse Põltsamaa lähedal  Piiroja krossirajal Olerex Eesti meistrivõistluste teine etapp rallikrossis, kuhu praeguseks on registreerunud kolmkümmend kaks osalejat.

Korraldaja, Eesti Rallikrossi Komitee juhatuse liikme Mati Kase sõnul sõidetakse Olerex Eesti meistrivõistluste teist etappi rallikrossis juba mitmendat aastat Piirojal. Võistlusel osalevad autod neljast masinaklassist. 

Kõige noorem võistleja on 13-aastane autosportlane Soomest. Välisriikide esindajatest osalevad veel kaks rallimeest Venemaalt ja kaks Lätist, kellest üks  on möödunudaastase Euroopa meistrivõistluste võitja Janis Baumanis.

Jõgevamaa autosportlastest osaleb võistlustel 2013.  aasta Eesti meistrivõistlused klassis Super1600 võitnud Arvo Kask Pajusi vallast ja oodata on ka Adavere noormeest  Sten Karuksit, kui tal õnnestub auto võistluskorda saada.

“Oleme turvalisemaks ja avaramaks muutnud pealtvaatajate ala. Parkimiskohti on nüüd varasemast rohkem. Taas on korrastatud lasteala, kuhu paigaldame batuudid,” ütles Mati Kask.  “Parema vaatamisplatsi saamiseks tasub  kohale tulla varem. Piletid pannakse loosirattasse ja selgitatakse välja auhinnasaajad. Südapäeval on võistlejate autogrammitund. ”

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus