Laupäeval tuleb Virtusesse legendaarne saalijalgpalliturniir Wolves Winter Cup

Eesoleval laupäeval ja pühapäeval kogunevad Jõgeva spordikeskusesse Virtus nii saalijalgpalli sõbrad kui ka mängijad, sest Wolves peab legendaarset saalijalgpalliturniiri Wolves Winter Cupi.


Kokku asuvad palli toksima 20 võistkonda. „Kui üritust augustis korraldama hakkan, siis päevaga lähevad kõik 20 kohta,” märkis turniiri korraldaja Kervin Kull, kelle jaoks on nii suur huvi täiesti ootuspärane.

„Turniir on iga aastaga suuremaks läinud, kuna on üks suuremaid, mida Eestis praegu tehakse,” sõnas Kull, lisades, et oluliseks on kaks päeva kestvad otseülekanded, kus spordisõbrad saavad kõike toimuvat ka kodust vaadata. Kahe päeva peale tehakse kokku enam kui 15 tundi otseülekannet, mida saab jälgida YouTube´ist ning hiljem ka järele vaadata.

„Ühel aastal vaatas internetist ühel päeval turniiri ligi 10 000 inimest. Ka statistika on päris suur. Meie eesmärk on, et saaks midagi suuremat teha ning üritus oleks nii võimas, et jääks meelde,” märkis korraldaja.

„Sellel aastal on auhinnafond suur, toetajaid on üle 20, ka see meelitab inimesi,” tõdes Kull. Kuna tegemist on järjekorras viienda turniiriga, siis on suur auhinnafond igati omal kohal. „Ka klubi saab ametlikult aprillis viieaastaseks. Viienda korra kohta ongi tänavune turniir suur üritus. Lisaks on see mingil määral ka heategevuslik, sest kogutakse raha Lastefondi jaoks. Väga paljud ettevõtted tahtsid heategevusega kaasa tulla,” kiitis Kervin Kull.

Esimesel päeval tohivad osaleda ainult RL-III liiga tasemega satsid, kus ühes võistkonnas võib maksimaalselt osaleda neli möödunud välihooajal teises liigas osalenud mängijat.

Lubatud on osaleda ka futsali meeskondadel, neile kehtivad samuti mängijatele väliliigade reeglid ehk, et saali ML sats ja mees võib osaleda, kui reeglitesse mahub. Osaleda ei tohi avapäeval välihooaja ELB, EL, PL mängijad. Teisel päeval piirangut ei ole.

KERTTU-KADI VANAMB

 

Esimene turniir 5. jaanuaril

FC Jõgeva Wolves

FC Elva II

FC Äksi Wolves

Alam-Pedja Kalurid

FC Mulgi

FC Tallinna Wolves

FC Castovanni Eagles

SK Vaimastvere Illi

Põltsamaa Sport

Põhja-Sakala

Teine turniir 6. jaanuaril

FC Jõgeva Wolves

Eesti Sultan

FC Castovanni Eagles

JK Pärnu Sadam

FC Äksi Wolves

Jõgeva SK Noorus 96

SC ReUnited

Saku JK

FC Rahu

JK Loo

blog comments powered by Disqus