Laupäeval Palamusel suvepidude sarja neljas üritus

?Oi aegu ammuseid? toimub Palamuse diskode üheksa-aastase ajaloo jooksul teist korda. Eelmisel aastal läks üritusega hästi. ?Kuna eelmisel aastal oli retrostiilis pidu edukas, siis miks mitte jätkata. Teised Palamuse peod on ju nüüdisaegse muusikaga,? rääkis DJ Imre Tõekalju.

Ürituse esinejad on sel aastal Mono Fans ja Suveniir. Suveniir oli ka eelmisel aastal, Mono Fansi asemel aga esines toona värskelt comeback?i teinud Mr. Happyman. ?Suveniiriga läks eelmisel aastal väga hästi, ansambel meelitas üle ootuste palju rahvast kohale. Ka Mono Fans oli 90-ndatel edukas ning ta on ühtlasi ka üks vähestest 90. aastatel tegutsenud ansamblitest, kes on teinud comeback?i,? rääkis DJ.

Lisaks ansamblitele, on ka peo muusika 100 protsenti üheksakümnendatest. Kõlavad 2 Quick Stardi, Dr. Albani ja teiste selle aja populaarsete artistide parimad hitid. ?Arvan, et peole tulevad eelkõige need inimesed, kellele meeldib 90-ndate muusika ja kes olid sellel ajal aktiivsed pidudel käijad,? leidis Imre Tõekalju.

BIRGIT KASTEPÕLD

blog comments powered by Disqus