Laupäeval alustatakse sügisringiga

Jalgpalli Eesti meistrivõistlustel alustatakse madalamates liigades eeloleval laupäeval sügisringi mängudega. Otsa teeb lahti Jõgeva SK Noorus-96, kes laupäeval kohtub Tallinna FC Araratiga.


II liigas mängiv SK Noorus-96 kohtub Tallinna meeskonnaga koduväljakul, Jõgeva aleviku staadionil. Mäng algab laupäeval kell 14. Kevadringis peetud kohtumise võitis 2:1 Ararat ja seega on Noorusel nüüd hea võimalus võtta koduväljakul revanš. Turniiritabelis on Ararat pärast kevadringi 7. ja Noorus 10. kohal. Nooruse meeskond vajab tabeliseisu parandamiseks hädasti võitu.

„Võrreldes kevadringi lõpuga meeskonnas suuri muudatusi pole,” ütles Nooruse treener Igor Orlov. „Nendest, kes meeskonnast kevade jooksul lahkusid, pole keegi tagasi tulnud. Lootus oli, et Mairo Tikerberi jõuab Austraaliast tagasi, aga kahjuks ei tule,” rääkis Orlov.

Teises liigas hetkel 10. kohal olev FC Jõgeva Wolves alustab sügisringi samuti koduväljakul, mängides pühapäeval kell 15 Jõgeva linna staadionil Tartu FC Santosega. Ka selles paaris pidi Jõgeva meeskond tunnistama meistrivõistluste avaringis vastase 2:1 paremust. Kuna Santos on tabelis Wolvesist ainult koha võrra kõrgemal, on oodata põnevat heitlust.

III liigas alustab pühapäeval sügisvooru Vaimastvere SK Illi/Jõgeva Noorus-96 ühendmeeskond, kui võõrsil minnakse vastamisi tugeva FC Tarvastu/JK Tõrva meeskonnaga. Kui meie meeskond asub turniiritabelis eelviimasel, 11. kohal, siis vastased on hetkel kolmandal positsioonil. Avaringis Vaimastvere Arenal peetud kohtumise võitsid vastased 7:1.

IMRE ERIMAA

blog comments powered by Disqus