Laiusel on uus noortejuht

Kristi otsustas kandideerida noortejuhi kohale, sest talle meeldib töö laste ja noortega.  ?Kuna olen Laiuse piirkonnas sotsiaalhooldustöötaja ja noortega selle raames just eriti tihti kokku ei puutu, siis noortekeskuses saan seda kindlasti teha,? rääkis ta ja lisas, et noortejuhina töötades on hea võimalus end proovile panna.

?Hästi tore on koos noortega õhtuti seltskonnamäge mängida ja tulevikuplaane teha,? kirjeldas Kristi oma ameti võlusid. Ebameeldivaid ülesandeid ta esile tuua ei oska, kuna nendega pole tal veel kokkupuuteid olnud.

Noortekeskuse eelmise juhi tööga jääb Kristi rahule, palju huvitavat on juba tehtud ja ta ei pidanud nullist alustama.  Samas ei ole tal veel suuri plaane, mida võiks noortekeskuses teha. ?Tulemas on noorteõhtu pannkookide ja videofilmiga ning sõit Aura veekeskusse,? tutvustas ta lähema aja plaane. Esimesel töönädalal oli lahtiste uste päev.

Kolme nädala jooksul pole noortejuhi aadressil kriitikat veel tulnud.  ?Ma usun, et neil võtab veel aega, et uue juhiga harjuda,? sõnas Kristi.

Kristi on lõpetanud Lääne-Virumaa Kutsekõrgkooli sotsiaaltöö eriala, hetkel käib ta Tallina Avatud Ülikoolis koolipedagoogika kursustel.

BIRGIT KASTEPÕLD

blog comments powered by Disqus