Kuu aja pärast antakse Kuremaal start Triathlon Estoniale

Olgugi et kevad ja suve algus oli ka spordisõprade jaoks heitlik, on täna kindel, et Kuremaal korraldatav Triathlon Estonia siiski toimuda saab.

 Nii antakse ehk veidi vähem kui kuu aja pärast, 22. augustil kell 8 Kuremaa järve põhjakaldal 15. korda stardipasun Triathlon Estonia täispika distantsi võistlejatele, keda ootab ees 226 kilomeetri pikkune retk. Läbida tuleb 3,8 kilomeetrit ujudes, 180 km rattasadulas ja 42,2 kilomeetrit joostes. Kellel julgust täispikale distantsile minna ei ole, võib osaleda ka poolpikal distantsil, ehk ujuda 1,9 kilomeetrit, sõita 90 kilomeetrit rattal ja joosta 21,1 kilomeetrit. Võimalik on osaleda ka olümpia- ja sprindidistantsil.

 „Ürituse ajaloo jooksul on kaheksa osalejaga täispika distantsi võistlusest saanud tagasihoidlik triatlonifestival, kuhu oodatakse igal tasemel triatlonisõpru – lapsi ja debütante ning paljusid teisi kõigi kolme üksikala võistlusele. Kavas on ka eraldi avaveeujumine, maantee-eraldisõit ja erinevad jooksudistantsid,“ rääkis võistluse peakorraldaja Urmas Paejärv.

 „Kevadine eriolukord muutis traditsioonilise harrastaja spordikalendrit ja lükkas registreerimisi hilisemaks, aga vaadates paljusid teisi spordiüritusi, siis on osalejaskond endiselt kohal ja heas vormis,“ kinnitas Paejärv.

 Triathlon Estonia kutsub kõiki spordisõpru traditsioonilisest üritusest osa saama nii rajal võisteldes kui vabatahtlikuna toimkonnas korraldusega aidates. Vabatahtlikud võivad endast märku anda, kirjutades urmas@triathlonestonia.ee.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus