Küsige endalt: mida olen teinud Mustvee heaks

Lugedes “Vooremaast” järjekordsest umbusalduse avaldamisest Mustve linnapeale Mati Kepile, tulid mulle pisarad silma. Mitte meie linnapea pärast, ei. Kahju on nendest linnavolikogu liikmetest, kes kirjutasid umbusaldusele alla. Nad naeruvääristavad meie kodulinna. Tekib küsimus: kas nad on väärilised oma kohal edasi olema? Kindlasti mitte.

Nüüd tahaks küsida, mida need umbusaldusele allakirjutanud on ise teinud Mustvee linna heaks? Me mäletame, et kunagi aastate eest avas Evdokia Abakanova linnasauna ja sellegi parseldas maha.

Väike linnake. Toredad inimesed. Tunneme üksteist väga hästi. Aga nähtavasti ei tähenda võimuvõitluse juures ei rahvus, ei erakonda kuuluvus.

Kui aastatel 2002 – 2005 oli Andres Kivimurd linnavolikogu esimees, siis leidis ta ühise keele tollase linnapea Gennadi Kulkoviga. Sellest teeme järelduse, et tuleb kiiremas korras välja vahetada linnavolikogu esimees ja aseesimees, mitte linnapea. Valimisteni on jäänud ainult paar kuud! Ärge tehke lollusi, võtke mõistus pähe!

Linnarahvas aimab, kes on selle idee autor ja oma ala meister neid riukaid sepitsema. Ega selleks erilisi teadmisi vaja polegi. Ainult tähtis on, et leiduks “kambajõmme”.

Et Tatjana Kudina ja Anatolia Lunina lasksid endale “augu” pähe rääkida- poleks uskunud. Nad on ju nii targad ja enesekindlad naised. Aga allkiri on juba antud, seda olematuks teha ei saa.

Jälgides Mustvee linna poliitilisi intriige, siis tuleb silme ette vägikaika vedamine – kes keda? Need viimased neli aastat käib kogu aeg õudne võimuvõitlus. Nüüd valimistel oktoobrikuus peab linnarahvas tegema omad õiged järeldused ja otsused, kelle poolt hääletada, keda valida. Me ju ISE valime endale esindajad linnavolikokku.

Tahaks soovitada umbusalduseavaldusele allakirjutanutel käia rohkem kirikus, kuulata jumalasõna. Saate tagasi armastuse ja lugupidamise ligemese vastu ja leiate ehk isegi rahu, mille kaotanud olete…

Murelik Mustvee elanik

blog comments powered by Disqus