Kuremaal kohtusid harrastusvõrkpallurid

8. veebruaril peeti Kuremaa spordihoones harrastusvõrkpallurite turniir, mille võitsid Jõgeva spordiklubi W-Willem noortemeeskond ja Tallinna Sparta naiskond. W-Willemi põhivõistkond sai meeste hulgas neljanda koha, naiste konkurentsis lõpetas Jõgeva naiskond kolmanda kohaga.

1990. aastast tegutsev Jõgeva võrkpalliklubi W-Willem korraldas turniiri juba kaheksandat korda, vahepeal aastateks katkenud traditsioon taastati klubi liikmete Peeter Lauri ja Raivo Meituse eestvedamisel möödunud aastal. Nagu mullu,  korraldati ka nüüd turniir Kuremaal. “Jõgeval ei ole lihtsalt sellist saali, kus saaks turniiri läbi viia,” nentis Raivo Meitus. Mängud peeti kahel väljakul, turniirisüsteemis. Iga mäng kestis 25 punktini ning kõik võidetud ja kaotatud punktid olid lõpliku järjestuse määramisel olulised.

Tema sõnul olid kõik mängud tasavägised. “Kui juba platsile lähed, tahad ikka võita, aga samas nii tõsiselt seda ka ei võeta, et veri ninast väljas oleks,” naeris Meitus, kelle kinnitusel jäid kõik osalejad nii turniiri korralduse kui ka mängude tasemega väga rahule.

Turniiri paremusjärjestus:

Mehed: 1. W-Willemi noored, 2. Tartu, 3. Tõrva, 4. W-Willem, 5. Torma, 6. Kunda.

Naised: 1. Sparta, 2. Tartu, 3. Jõgeva, 4. Tõrva, 5. Paide, 6. Saarepeedi.

Korraldajad tänavad toetuse eest Eesti Kultuurkapitali, spordisaali tasuta kasutamist võimaldanud Jõgeva vallavalitsust ning auhinnad valmistanud Margus Mitti.

i

MATI ALEV

blog comments powered by Disqus