Kuremaa ujulas tegutseb eilsest minispaa

Selle pidulik lindilõikamistseremoonia toimus üleeile. Jõgeva vallavanem Enn Kurg meenutas, et vald lootis alguses minispaa rajamiseks euroraha saada, ent kui see ebaõnnestus, ei jäetud “jonni”, vaid tehti asi valla rahaga ikkagi ära.

“Omavalitsus peabki hoolitsema hea elukeskkonna loomise eest. Kui suuremates linnades saab selles osas loota ka eraettevõtjate kaasabile, siis maapiirkonnas toimetab enamasti vald üksinda. Loodame, et nii meie oma inimesed kui ka külalised minispaa üles leiavad ja seda agaralt kasutama hakkavad,” ütles Enn Kurg.

Minispaa ehituse peaettevõtja, osaühingu Ferdmaster juht ja omanik Gert Tartlan ütles, et minispaa jaoks ette nähtud ruum tundus algul väike ja ehitaja ees seisev ülesanne lihtne, ent paraku oli projekteerija joonistanud spaaruumi rohkesti ümarvorme ning nende betoonist valmistegemiseks ja plaatimiseks kulus rohkesti aega ja vaeva. “Ning silmaga nähtav osa pole kaugeltki kõik, basseinide alla, betooni sisse on ju peidetud veel terve hulk torusid, pumpasid jne. Ent kuna meie rajatud Mäetaguse spaa on viperusteta toiminud, siis loodame, et ka siin kõik hästi laabub,” ütles Tartlan.

Lindilõikamistseremoonial osalenutel oli võimalik minispaa kohe ära “testida”. Pildil vahetavad vesises keskkonnas kogemusi Jõgeva vallavolikogu esimees Tiit Lääne (paremal) ja volikogu liige Riho Seppet (vasakult teine) ning Paide abivallavanem Enn Lehtpuu ja Paide vallavalitsuse majandusspetsialist Helle Künsar.    

RIINA MÄGI

blog comments powered by Disqus