Kuremaa ujula on külastajate vastuvõtuks valmis

Täna avab taas uksed Kuremaa ujula. Juhataja Raivo Tralla loodab, et maja hakkab külalistest kihama nagu mesitaru.


„Oleme tänaseks valmis, püüame teha kõik, et inimestel oleks meeldiv puhata ja lõõgastuda. Pakume teenuseid, mida oleme kogu aeg pakkunud, ja nii kvaliteetselt, nagu seadmed lubavad,“ rääkis Tralla. Administraator Irina Zaitseva sõnul on viimased kuu aega huvi tuntud, millal ujula jälle avatakse. „Palju helistatakse, kirjutatakse ja käiakse kohal,“ möönavad Zaitseva ja Tralla. Enim tuntakse huvi just saunakasutuse vastu. „Viimases meilis küsiti järgmise aasta augustikuus ujumislaagrit,“ märkis Tralla. Enim armastavad külalised soolaruumi just selle uudsuse poolest. „Umbes tonn soola läheb ühel hooajal,“ sõnas Zaitseva.

Külalistele meeldib kodune spaa

Uuemad võimalused on Tralla sõnul mini-spaa ja ilutuba, kus töötavad  massöör, juuksur ja kosmeetik. Spaa on Irina Zaitseva sõnul hästi vastu võetud. „Spaad peetakse väikseks, armsaks ja koduseks,“ märkis Zaitseva. Kui esialgu arvati, et see tõstab hindu, mis vähendab klientide aru, siis ujula juhataja hinnangul pole nii läinud. „Klientide arv lausa kahekordistus. Novembris ja detsembris tekkis mõte, et äkki üksinda ei saagi hakkama, et oleks veel kedagi appi vaja,“ tõdes Zaitseva.

Vaikselt hautakse ka laienemise plaane, kuid see on Tralla sõnul vallavalitsuse otsustada. Küll aga planeeritakse kassapidaja tööruumi suurendamist ja fuajee muutmist. „Selle kohta on projekt ja loodame alustada järgmise aasta maikuus. Teha on palju, hakkame väikestest asjadest peale ja siis hakkame vaikselt laienemise peale mõtlema,“ ütles Raivo Tralla.

Ujula tõstab spordi taas au sisse

Treeningutest jätkavad oma tööd aeroobika ja vesiaeroobika. „Teeme ujula lahti ja siis õige pea avaldame nfo, millal vesiaeroobika tundidega alustatakse,“ lubas ujula juhataja, lisades, et oodata on ka spordivõistlusi. „Kohe oktoobris on tulemas Euroopa noortevõistlused korvpallis. Kuremaa spordikool viib järjest rohkem oma treeninguid siin läbi ja üritame täita auke, mis vahepeal korvpalli poolel Jõgevamaal tekkinud on. Ujumistreeningud on laste seas populaarsed.“ Sporti jagub juhataja sõnul ujulasse küllaga, sest ka jõusaal avab uksed. „Jõusaal on täiesti tänapäevaste seadmetega. Eraldi treenerit seal ei ole, kunagi proovisime, kas sellel jumet on. Aga kuna inimesed kasutavad seda eri aegadel, siis me ei näinud jõusaali treeneril mõtet,“ tõdes Tralla.

Külastajaid tuleb lisaks oma maakonna rahvale kaugemaltki. Juhataja arvates on nende populaarsuse üheks põhjuseks puhtus ja hea teenindus, mille nimel nähakse ka vaeva. Plussiks on võimalus külastada Kuremaa lossi ja sealseid kultuurisündmusi ning imetleda kaunist Kuremaa järve.

KERTTU-KADI VANAMB

blog comments powered by Disqus