Kuremaa SK mängib täna kodus

Korvpalli Eesti meistrivõistluste esiliigas mängib Kuremaa SK meeskond täna taas kodusaalis, kui kell 19 võetakse vastu Reinar Halliku Korvpallikooli meeskond.
Möödunud reedel mängis Kuremaa meeskond Tallinnas, kui alistati turniiritabeli viimane SK Nord/Cramo 79:53 (38:29). Kuremaa mängijad olid vastasest paremad kõigil neljal veerandajal, kuid kõige suurem oli ülekaal viimasel veerandil – 22:8.
Viis mängijat tõid võidumängus enam kui kümme punkti: Markus Ladoga 16, Kristjan Kroos ja Kris Urvik 13, Breit Pross 11 ja Kent-Kaarel Vene 10 punkti.
See oli Kuremaa SK meeskonna kuues võit, millega on nad hetkel 7. kohal. Tänane vastane on ühe vähem peetud mängu juures saanud samuti kuus võitu, seega on kohtumine turniiri tihedat tabelit vaadates ülioluline.