Kultuuritöö ja vaba aja sisustamisega tegelev sihtasutus tegi esimesi töökokkuvõtteid

Kogu septembrikuu  saavad kooliõpilased bowlinguraja kasutamisel hinnasoodustust. Sihtasutuse juhataja Tiina Tegelmanni sõnul kasutavad koolilapsed sooduspakkumist aktiivselt ja kindlasti tehakse soodustusi edaspidi ka teiste teenuste puhul.

 Vabaajakeskuse  ruume kasutatakse viimasel ajal sageli ka isiklike tähtpäevade tähistamiseks, sest on võimalik valida erinevate variantide vahel ? kas reserveerida kogu alumine või ülemine korrus, alumise korruse kohvikuruum või bowlingusaal vms. “Toitlustuse osas on meie koostööpartnerid  Kõnnujõe Talu ja Äksi Puhkemaja. Sihtasutus aitab   perepidude puhul soovi korral ka kultuuriprogrammiks esinejaid leida,” rääkis Tiina Tegelmann.

“Vabaajakeskus oli nüüd kogu suve kuus päeva nädalas  keskööni avatud ja ma leian, et see õigustas ennast,” ütles sihtasutuse nõukogu esimees, Tabivere valla abivallavanem Kalev Kurs. “Kui maja on ehitatud, tuleb seda kasutada. Jälgisime päevade kaupa külastatavust, analüüsisime tulemusi ja tegime järelduse, et kuigi me oma kulusid veel ei kata, tuleb edasi tegutsedes selle poole püüda, et tekiks traditsioon ja koos sellega kasvaks ka populaarsus. Kõik kultuuriasutused vajavad oma traditsioonide väljakujunemiseks aega, nii ka meie vabaajakeskus.

Otsustasime, et maja jääb samadel kellaaegadel avatuks ka praegu. Kui selgub, et see ennast pimedamal ajal ei õigusta, küllap siis teeme muudatusi,” rääkis sihtasutuse nõukogu esimees ja rõhutas, et vabaajakeskuse töötajad on vaid kiitust väärt. “Nad on väga tublid ja aktiivsed. Nad kõik on huvitatud, et majal hästi läheks ja pakuvad ise kõikvõimalikke uusi lahendusi ja ideesid välja,” ütles Kalev Kurs.

KAIE NÕLVAK

blog comments powered by Disqus