Kulkov taas Mustvee linnapea

Gennadi Kulkovi kandidatuuri linnapea ametisse esitas valimisliidu Lootus ? Nadezda saadik Anatolia Lunina. Reformierakonna liige Evdokia Abakanova pakkus linnapeakandidaadiks sama erakonna nimekirjas kandideerinud Sergei Borodinit, kes on Mustvee Püha Kolmainsuse Ainuusuliste Kiriku koguduse vanem.

Linnapeakandidaat Gennadi Kulkov rääkis oma eluloost ja linnavalitsuse juhtimisest eelmisel perioodil. Eelmine volikogu esimees Andres Kivimurd soovis teada, kuidas linnapeal temaga koostöö laabus. ?Jäin volikogu esimehe tööga rahule,? vastas Kulkov.

?Mina end tutvustama ei hakka, sest mind teatakse Mustvees hästi,? ütles linnapeakandidaat Sergei Borodin.

Kolmeteistkümnest volikogu saadikust sai Sergei Borodin 6 ja Gennadi Kulkov 7 poolthäält. Seega osutus valituks Kulkov.

Mustvee linnavolikogus on valimisliidul Lootus ? Nadezda kuus, Rahvaliidul viis ja Reformierakonnal kaks saadikut. Valimisliidus Lootus ? Nadezda kandideerinud Gennadi Kulkov on tänaseks ka ise astunud Eestimaa Rahvaliitu.

?Lähitulevikus pean Mustvees kõige olulisemaks lasteaia renoveerimist, vee- ja kanalisatsioonisüsteemide välja ehitamist, sadama rajamist. Vaja on leida investoreid, kes aitaksid ehitada linna tänapäevase kaubanduskeskuse, konverentsikeskuse ja hotelli,? rääkis vastne linnapea.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus