Kuldketi ABC – kuidas ja millal seda kanda

SISUTURUNDUS

Paljuoodatud sündmuse jaoks ehte valimine ei pruugi olla lihtne. Üritused võivad varieeruda peenest vastuvõtust ja koolilõpuaktusest kuni tagasihoidlikuma sünnipäevani. Pole oluline, mis tähtpäevaga on tegu, me kõik tahame head välja näha.

Kui sündmuseks on valitud kleit ja kingad, siis jääb üle teha veel meik ja soeng. Justkui kirss tordil tuleb kogu välimus üheks siduda kaelakeega. Kõige levinumateks valikuteks on sel puhul läbi aegade olnud kuldketid. Pole vist vaja mainidagi, et kuldketi näol on tegemist ehtega, mis käib ajaga kaasas. Oleme näinud seda oma vanavanemate kaelas ning eelmise sajandi filmides.

Siiski, ka kuldkette on erinevaid, valgest kullast punase ja kollaseni. Suur valik teeb küll otsustamise tihtipeale raskemaks, kuid seda suurem on võimalus leida see üks ja õige, mis sobib just Sinu kleidi ja soenguga.

Pulmakülalisena pidustusele saabudes võid olla kindel, et õhtu täht Sina seekord ei ole. Küll aga tehakse Sinust, pruudist ja peigmehest erineva nurga alt kümneid pilte. Et ehe Sinu välimust kaunistaks, mitte küsimärgi alla ei seaks, tuleks kuldketi valimisel arvestada nii kee materjali kui ka pikkusega.

Teatrisse või kontserdile minnes ei pruugi välimus esmase tähtsusega tunduda. Sa ju lähed teisi vaatama, mitte nemad Sind! Kuigi see on tõsi, näitab vastavalt riietumine Sinu lugupidamist esinejate vastu. Lohakalt valitud riided ning ehted võivad jätta mulje, et Sa ei väärtusta näitlejate ja lauljate pingutust ja tööd. Sel puhul on täiesti võimalik kleidi asemel õige kuldketi ja maitseka pluusiga ka teksapüksid viisakaks kanda.

Kui Sa jäädki ehte sobivuses kahtlema, on olenemata sündmusest alati nutikas sõbra arvamust küsida. Kuigi tänapäevase laia valikuga võib tihtilugu otsustades nõutuks jääda, on seda suurem võimalus leida poeriiulilt kuldkett, mille stiil meeldib Sulle kõige pisemate detailideni välja.

Sellel puhul tuleb Sulle appi Jahonts. Nende e-poe lai valik garanteerib, et leiad kuldketi igaks sündmuseks. Nüüd ei pea Sa enam oma ehtega leppima, vaid võid kanda just seda, mis sobib Sinu stiili ja iseloomuga.

blog comments powered by Disqus