Kuldar Lääne tennises kolmekordne meister

Jõgeva linna tenniseväljakutel peetud Jõgevamaa meistrivõistlustel võitis Kuldar Lääne esikoha kõigis kolmes mänguliigis. Segapaarismängus koos Läänega esikoha võitnud Nelli Sepp tuli naiste üksikmängus meistriks kolmandat aastat järjest.

Kuue meestennisisti osavõtul peetud üksikmänguturniiril olid alagrupikohtumistes võitmatuks jäänud Kuldar Lääne ja Tauri Treial edukad ka poolfinaalis. Lääne alistas Sven Vismanni 6:2, 6:2, Treial mängis aga tulemusega 7:6, 6:0 üle Mart Kallaste. 2015. aastal maakonna meistriks tulnud, kuid mullu esikohakohtumises Illimar Sibulale alla jäänud Kuldar Lääne alistas finaalis Tauri Treiali kindlalt 6:2, 6:1. Pronksimängus võitis Sven Vismann Mart Kallaste 7:5, 6:1.

Nelli Sepal oli naiste üksikmängus tänavu vaid kaks konkurenti. Tiitlikaitsja alistas Ragne Raugme 6:3, 6:4 ning mulluse finalisti Hiie Nõlvaku 6:1, 4:6, 6:3. Hõbemedali võitis Nõlvak, kes mängis Raugme üle tulemusega 6:3, 6:0.

Nii meeste paarismängus kui ka segapaarismängus oli võistlemas kolm paari. Meeste paarismängus tulid maakonna meistriks Kuldar Lääne ja Priit Jõeäär, neile järgnesid Tauri Treial/Sven Vismann ja Mart Kallaste/Ülari Pinka. Segapaarismängus olid võidukad Nelli Sepp ja Kuldar Lääne, kahvatumad medalid võitsid Ragne Raugme/Tauri Treial ning Mart Kallaste/Hiie Nõlvak.

MATI ALEV

blog comments powered by Disqus