Kuidas tellida kogu garderoob internetist?

foto: © Kindel Media via canva.com


SISUTURUNDUS

Internetist ostlemine on saanud tavapäraseks. Need ajad on möödas, kui inimesi valdasid kaheldised mõtted internetist riiete või jalanõude tellimise osas. E-poed on hea lahendus kogu oma garderoobi täiendamiseks alates pesust kuni tööriieteni välja. Pole toote gruppe, mida e-poest ei saaks osta. Kuidas osta kõik vajalik enda riidekappi? Tutvu nõuannetega, kuidas e-poest targalt tooteid tellida.

Mõtle, mida sa vajad

Alustuseks on vaja teada, mis on sinu garderoobist puudu. Kas selleks on peoriided, mugavad koduriided, jalatsid või hoopiski funktsionaalsed tööriided? Sõltuvalt moetoodetest, mida vajad, saad hakata neid otsima. Kaup24 ja Hansapost on oma laia valikuga üheks mugavaks e-ostukeskkonnaks, kust saad valida riided kogu perele, igaks aastaajaks ning olukorraks. 

Isegi, kui sa otsid tööriideid spetsiifilisteks aia- või ehitustöödeks, võid need leida nendest kahest e-poest. Tööriided tuleb valida vastavalt funktsioonile ja ilmastikule. Oluline on, et need vastaksid kõikidele sinu ootustele ja oleksid võimalikult kvaliteetsed. Seetõttu vali tööriided vastavalt brändile ja materjalile, ära unusta ka sobivat suurust. 

Kui tööriided pole see, mida oled internetti ostma tulnud, siis ehk on selleks hooajalised üleriided, jalatsid ja aksessuaarid? Pane kirja kõik vajalikud tooted, mida oma pere ja enda jaoks vajad, ning alusta poodlemist. Juba järgmises lõigus saad teada, kuidas leida sobivad riided nii, et sa neid ei ole enne proovinud.

Pööra tähelepanu toote kirjeldustele

E-poest tellides ei ole võimalik riideid ja aksessuaare katsuda ega selga panna, mistõttu tuleb enda ostuotsus teha toote kirjelduste põhjal. Kui sa oled mõne konkreetse tootega juba varasemast tuttav või see on mõne sinu armastatud brändi uus toode, siis tõenäoliselt ei pea sa kvaliteedis ja lõigetes kahtlema, kui oled eelnevaga varem rahule jäänud.

Küllaga on keeruline tellida neid asju, mida sul pole varem olnud või mille kaubamärk on sinu jaoks uus. Sellisel juhul järgi meie järgmiseid soovitusi, et paremini mõista, kas toode vastab ootustele ja vajadustele:

  • tutvu toote kirjeldusega: selle põhjal saad aru, mis hooajaks on toode mõeldud, milline on selle tegumood ja palju muud;
  • pööra tähelepanu materjalile. Materjal ütleb toote kohta palju ja määrab, millised on toote omadused. Kas riideese on hingava disainiga, soe või õhuke ja nii edasi.
  • Tutvu suurustega ja vaata, millistele mõõtudele vastavad kaubamärgi suurused. Kuna kaubamärgiti võivad nii riiete kui ka jalatsite suurused erineda, on oluline uute brändide puhul veenduda, kas riidenumber vastab sinu mõõtudele. Vajadusel mõõda end, et tagada sobiva suuruse valimine.

Eelista usaldusväärset ja turvalist ostukeskkonda

Viimaseks on oluline ära märkida ka e-poe usaldusväärsus. Kui tegemist on Eestis hästi tuntud e-keskkondadega nagu Hansaposti või Kaup24-ga, võid olla kindel heas teeninduses ja üldises ostukogemuses. Kui sa ei tea, millise edasimüüjaga on tegemist, siis tutvu selle e-poe kliendi tagasisidega, ettevõtte loo ja taustaga. Vahest piisab mõningast googeldamisest, kui saad juba hinnata ostukeskkonna usaldusväärsust. 

blog comments powered by Disqus