Kuidas jäite möödunud, 2017. aastaga rahule? Millised on mõtted ja plaanid käesolevaks aastaks?

Maire, õpetaja

Minul läks möödunud aastal kõik hästi. Käisin juulis Kreetal ja see oli vahva reis. Kui võimalik, püüan igal aastal kusagil kaugemal reisimas käia. Ka minu pereliikmetel läks eelmisel aastal kõik hästi. Kindlasti oli minu lapselapse jaoks möödunud aasta eriline, sest ta käis koos oma vanematega Bulgaarias ja see tähendas tema jaoks esimest korda lennukiga lendamist. Käisime lapselastega ka Rootsi-reisil. Suvi polnud muidugi eriti suve moodi, aga nii on see juba mitmel aastal olnud.

Ka tänavuseks aastaks on reisile mineku mõte olemas. Tahaksin minna Sloveeniasse ja Horvaatiasse. Reisime abikaasaga kahekesi. Omaette ringi liikudes saab näha ka selliseid kohti, kuhu turismigrupid ei satu.

Koit, autojuht

Meie üheks suureks eesmärgiks eelmisel aastal oli maja ehitamise lõpetamine ning see sai ka täidetud. Tänu sellele saime korteri ära müüa. Ka tervis pidas hästi vastu. Üks laps lõpetas põhikooli ja üks asus õppima Tartu kutsehariduskeskusesse.

Nagu tavaks, sõitsime suvel koos perega Eestis ringi. Alustasime Peipsi äärest ja lõpetasime Viljandimaal. Kavastus saime n-ö kondiauru jõul liikuva parvega üle Emajõe sõita. Kolme pere osavõtul teoks saanud reis oli väga tore ning ilmaga meil samuti vedas. Oleme sportlik pere ja meeldejääv oli ka osalemine sulgpallivõistlusel “Jõgeva sulg 2017”.

Käesolevaks aastaks soovin, et pere oleks koos, et pereliikmetel läheks kõik hästi ja et enda töökoht säiliks. Loodan ka koos abikaasaga reisima minna, soovitavalt Kreetale.

Veljo, müügimees

Pereelus läks möödunud aastal hästi. Paraku jäid mõned mõtted rahanappuse tõttu ellu viimata. Auto sai siiski välja vahetatud. Ka Egiptuses käisime möödunud aastal, seal sai veidi peesitada ja n-ö sooja naha vahele lasta. Mina ütleksin, et kui katus on pea kohal, tuba soe ning kõht täis, siis on kõik hästi ja minul täpselt nii oligi. Seetõttu oli möödunud aasta minu jaoks igati okei.

Käesoleval aastal tahaks jällegi kuhugi soojale maale reisima minna. Minule isiklikult meeldib väga Hispaania. Loodan, et tänavu saan vähemalt sauna ehitamist alustada, iseasi, kas selle tegevuse lõpetada suudan. Tööd on mul palju ja tööpõld lai. Suuri plaane ma endale aastaks ette ei tee, pigem elan päev korraga.

 

Küsis: TOOMAS REINPÕLD

Pildistas: ANDRA KIRNA

blog comments powered by Disqus