Kristjan Rosenberg võitis Eesti meistritiitli

24. ja 25. jaanuaril Tartus toimunud Eesti juunioride ja noorsooklassi talvistel meistrivõistlustel kergejõustikus võitis tabiverelane Kristjan Rosenberg (EMÜ SK) meistritiitli noorsooklassi teivashüppes ning hõbemedali kaugushüppes. Tasavägises teivashüppevõistluses tõi Rosenbergile võidu kolmandal katsel ületatud 4.70. Hõbemedali võitis Toomas Kesküla (KJK Vike) 4.65-ga ning pronksi 4.60 ületanud Janek Õiglane (Audentese SK). Kaugushüppes ületas seitsme meetri piiri ainsana Andre Väinma (KJK Vike) (7.14), ühtlaselt esinenud Rosenbergi parimaks jäi neljandal katsel hüpatud 6.92. Kolmas koht läks 6.71-ga Gert Valdsalule (KJK Järvala). Lisaks tegi Rosenberg kaasa ka 300 meetri jooksus, kus sai ajaga 36,42 neljanda koha.

Reedel ja laupäeval osaleb Kristjan Rosenberg Tallinnas toimuval rahvusvahelisel mitmevõistlusel, kus selgitatakse ka Eesti meistrid seitsmevõistluses.

Naisjuunioride arvestuses said meistrivõistlustel kaks kuuendat kohta Jõgeva KJK Harta noored kergejõustiklased –

Liisbeth Kallis lõpetas 800 meetri jooksu ajaga 2.34,46 ning Kristi Mändoja sai kolmikhüppes parimal katsel kirja 10.56. Samal alal sai 10.41-ga kaheksanda koha Britta Pähkel (Põltsamaa SK). Jõgevalane Kevin Keek sai meesjuunioride 60 meetri jooksus 7,60-ga 16. koha.