Kraavi paiskunud veok vedas A. Tammeli tehnikat

Teisipäeva lõuna paiku Tallinna-Tartu maanteel Sinikülas rehvi lõhkemise tõttu Laeva jõkke paiskunud veok vedas Jõgevalt põllumajandustehnikaettevõtte A. Tammel traktorit.

Teisipäeva pärastlõunal kell 13.50 sai Lõuna prefektuuri juhtimiskeskus teate, et Laeva vallas Sinikülas on veok teelt välja sõitnud ning Laeva jõkke maandunud. Politseid teavitas juhtunust veoki taga sõitnud ja juhtunut pealt näinud sõidukijuht.

Veokit juhtis 1969. aastal sündinud mees, kaasreisijaks oli 1977. aastal sündinud mees. Mõlemad said õnnetuse järel ise sõidukist välja ning pääsesid kergete vigastustega. Kiirabi sündmuskohale jõudmiseni tõi politsei nad oma sõidukisse sooja. Meedikud andsid kannatanutele kohapeal esmaabi.

Politsei selgitas välja, et Scania rehv oli purunenud, sõiduk läbi teepiirete sõitnud, üle katuse rullunud ja jõkke pidama jäänud. Veoki lastiks oli traktor, mis kuulus Jõgeva põllumajandustehnika ettevõttele A. Tammel. Ettevõtte juht Indrek Tammel märkis, et neile kuulus vaid traktor ning seda vedas tellitud transpordiettevõte. Veel kinnitas Tammel, et vastupidiselt levinud kuuldustele, ei oldud traktoriga teel Maamessile, ja praeguseks pole ka selge, kes kannab õnnetusega kaasnenud kahjud.

“Tegemist oli õnneliku õnnetusega. Hea, et keegi viga ei saanud,” lisas Indrek Tammel ning märkis, et kahjunõudele ta praegu veel ei mõtle: “Praegu tegeleme Maamessiga ja selle sündmuse juurde tuleme hiljem.”

i

EILI ARULA

blog comments powered by Disqus