Kördiööbiku pagarid pakuvad kodujuustu- ja marjakooki

Kevadel turule toodud uudiskookide retsepti autoriks on Kördiööbiku pagaritööstuse juhataja Tiivi Müürsepp.

?Kodujuustukooki valmistame firmast Jõhvi Piim toodud kodujuustust. Koogi katame zeleega. Marjakoogi katame kodumaiste maasikate, vaarikate ja mustsõstardega, mida varume Tallinna külmhoonest,? rääkis Müürsepp.

Pagaritööstuse juhatajale meeldib uusi retsepte välja mõelda ja nende järgi küpsetamist katsetada. ?See on huvitav tegevus ja pealegi soovivad tarbijad aeg-ajalt ikka midagi uut proovida,? ütles ta ja kinnitas, et uudistooteid mõeldakse välja pidevalt.

Firmajuht Raul Kirseli sõnul valmistab AS Aristim Grupp Kördiööbiku pagaritööstus 150 erinevat pagari- ja kondiitritoodet. ?Küpsetame Põltsamaal leiba, mida tuntakse rootsi leiva nime all. Et aga turul on leiba piisavalt, on meie põhitoodanguks ikka kondiitrikaubad. Ja et kondiitritoodete pakkujaidki on turul rohkesti, saab väikeettevõte vastu pidada vaid siis, kui tagab oma toodangule pidevalt hea kvaliteedi,? nentis Kirsel.

Osaühing Aristim Grupp müüb oma toodangut eelkõige Põltsamaa linnas ja ümbruses, samuti naabermaakondades. ?Teeme ettevalmistusi toodangu turustamiseks ka Jõgeva piirkonnas,? teatas Raul Kirsel.

Ettevõttele kindlustab tema sõnul majandusliku edu ka järjepidev raha kulutamine sisustuse uuendamiseks. ?Kaks aastat tagasi investeerisime pagaritööstusse ligikaudu pool miljonit krooni. Paigaldasime uued ventilatsiooniseadmed, uuendasime elektrisüsteemi, ostsime uue ahju ja tainasegaja ning muudki vajalikku.?

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus