Koolilapsed veedavad vaheaega sportlikult ja kasulikult

Täna peetakse Puurmani Spordi- ja kultuurimajas korvpalli välkturniir. Plaanis oli veel korraldada talispordiüritus Puurmanis, kuid kuna lund on väga vähe, lükkub see edasi. Niipea, kui lume- ja jääolud võimaldavad, soovitakse üritus, mis koosneb suusavõistlusest, uisuvõistlusest ja laskesprindist, tagantjärele kindlasti ära pidada.

Eile käisid Sadala põhikooli 1.-4. klassi õpilased Tartus Aura veekeskuses lõbutsemas ja Vanemuises “Kratimängu” vaatamas, täna on 7.-8. klassi õpilased Otepää suusakeskuses talvemõnusid nautimas ning homme peetakse Sadalas spordipäeva.

Palamuse Gümnaasiumi huvijuht Tiina Luige ütles, et ka selle kooli õpilaste vaheaeg möödub puhates ja sportides. Homme sõidavad õpilased sportlik-kultuurilise koolivaheaja raames Tartusse Aura veekeskusse. Spordihuvilised noored käisid vaheajal Jõgeva Gümnaasiumis treenimas, et osaleda edukalt 9. jaanuaril Jõgevamaa koolinoorte meistrivõistlustel kergejõustikus. Sügisesel koolivaheajal viis Palamuse spordiklubi aga õpilased Sagadi looduskooli ja loodusrajale ning matkale Endla rappa.

Palamuse Gümnaasiumis möödus vaheaeg huvitavalt ka õpetajatele. Nemad said osaleda kahel koolituspäeval, ühel neist õpiti projektijuhtimist ning teisel seda, kuidas käituda hüperaktiivse lapsega.

EVA KLAAS

blog comments powered by Disqus