Koogil traditsiooniline kokkusaamine ja järvemuusika kontsert

Järgmisel laupäeval, 4. augustil saavad praegused ja endised Koogi elanikud taas oma kodukülas kokku. Traditsiooniline külapäev saab teoks juba 12. korda, seda kaunistav järvemuusika kontsert koos ilutulestikuga kannab 7. järjekorranumbrit.

Kella neljaks õhtupoolikul kogunetakse külaplatsile ja juhatatakse sündmus sisse rannavõrkpalli turniiriga. Seda korraldab Miko Täpsi, kes ootab, et võistlupaarid end  eelnevalt telefonil 53480761 registreeriksid.


Lapsed saavad lustida zorbpalliga. See on teatavasti hiigelpall, mille sees ja millega koos kõndida saab. Külapäeva korraldaja Liia Koortsi  sõnul tuleb lapsevanematel paraku nii zorbpalli kui batuudi kasutamise eest pisut kukrut kergendada.

Kell 19 algab etendus Maarja-Magdaleena külateatrilt. Mängitakse  A. Kiviräha näidendit “Uljas neitsi”. Seejärel võtab laval koha sisse tantsumuusikaansambel Aare Viljandist. Kell 22.30 on aga järg romantilise kontserdi käes, kus lavaks Koogi paisjärv. Musitseerivad  Vladimir Karjalainen ja Rauno Koorts.

Liia Koorts loodab, et endisedki Koogi küla elanikud nädala pärast tee kodukülla leiavad.  Loomulikult on Koogi külapäevale oodatud kõik teisedki, kes tantsimisest ja romantilisest muusikast hoolivad!

KAIE NÕLVAK

blog comments powered by Disqus