Kolmest mängust teeniti vaid üks punkt

Jalgpalli Eesti meistrivõistlustel käis Jõgevamaa meeskondade käsi taas hapralt, sest kolme meeskonna peale teeniti vaid üks punkt.

Punktilisa sai II liigas mängiv Jõgeva FC Wolves, kes kodus viigistas pärast 2:0 võidetud poolaega Põhja-Tallinna JK Volta II meeskonnaga 2:2. Kohtumine algas Wolvesile keeruliselt, sest juba 19. minutil teenis punase kaardi Hardi Lill ja meeskond jätkas kümnekesi. Sellele vaatamata asuti 35. minutiks Kuno Veskioja ja Tarvo Padari väravatest 2:0 juhtima.

Turvalises eduseisus mindi ka vaheajale, kuid teisel poolajal maksti vähemuses mängimisele lõivu. 53. ja 84. minutil olid kahel korral täpsed külalised ja kohtumine lõppes 2:2 viigiga.

Samal ajal pidi meie teine meeskond II liigas Jõgeva SK Noorus-96 koduväljakul tunnistama Maardu Linnameeskonna II koosseisu 3:0 (2:0) paremust. Ka selle mängu lõpetas Jõgeva meeskond kümnekesi, sest esimesel üleminutil teenis punase kaardi Oleksander Starostenko.

Nüüd asuvad Jõgeva meeskonnad turniiritabelis kõrvuti kohtadel. Noorus-96 on 22 punktiga 11. ja FC Wolves 16 punktiga 12. kohal.

III liigas mängis Vaimastvere SK Illi/Noorus-96 kodus tabeli liidri, endale juba tsoonivõidu kindlustanud FC Otepääga ja kaotas vaid 3:5 (0:2). Ühendmeeskonna poolt avas skoori 67. minutil Kristjan Kuldmägi, tehes seisuks 1:2. Järgmise viie minuti jooksul kasvatasid aga külalised eduseisu 4:1-le. 78. minutil lõi Marek Reiman kodumeeskonna kasuks teise värava, millele Otepää vastas 86. minutil viienda tabamusega. Aga seegi polnud veel kõik. Kohtumise esimesel üleminutil skooris teistkordselt Reiman ja nii lahkus Vaimastvere meeskond väljakult 3:5 kaotusega.