Kohtumine Torma päevakeskuse noortega

Möödunud reedel kohtusid Torma valla päevakeskuses sealsete noortega Jõgevamaa Vaimupuudega Inimeste Tugiühingu (JVPITÜ) noored, kellest enamik oli seekord Vägeva Kodust.

Tugiühingu noori tervitas ja päevakeskuse toimetamistest andsid ülevaate päevakeskuse juhendajad Anne-Lea Sarapuu ja Ingrid Kattel. Koos meisterdati lihavõttepühade kaunistusi. Noori käisid tervitamas Torma sotsiaaltöö peaspetsialist Marika Kalm ja lastekaitsespetsialist Eha Vesiko.

Eha oli abiks ka köögis ja hoolitses selle eest, et suur potitäis teed ning suupisted õigeks ajaks valmis saaksid. Laua aitas katta Kõnnus asuv Toidupank, kes sageli taolistele üritustele õla alla paneb. Toidupank andis muuseas tänuväärse abi ka eelmise aasta tugiühingu suvelaagri korraldamisse.

Tore oli koos midagi teha, arutada päevakajalisi probleeme, rääkida ühe ja teise poole tegemistest, plaanidest suveks ja kavandada edaspidiseid kohtumisi. Tugiühing tänab Torma päevakeskust külalislahkuse eest, Natalja Peltomaad Toidupangast, Torma vallavalitsust ning Jõgevamaa Puuetega Inimeste Koda.

DAISY UTSAR, JVPITÜ juhatuse liige

blog comments powered by Disqus