Kogukonnakoda ootab ideesid ühistegevuseks

Järgmise esmaspäeva, 23. novembri õhtul korraldatakse  Põltsamaa Emadeklubi majas ühine arupidamine, kuhu on oodatud kõik huvilised, kes tahavad kaasa rääkida ja omalt poolt välja pakkuda huvitataid ideesid ühistegevuseks. Selle arupidamise kaudu loodetakse kaasata Põltsamaa elanikke aktiivselt mitmesugustesse ühistegemistesse.

Kogukonnakoja eestvedaja Annika Kallasmaa sõnul on nende eesmärk teada saada, mida inimesed Põltsamaal üheskoos ette võtta soovivad ja kas nende ideede hulgas võiks olla midagi Põltsamaa jaoks täiesti uut.

Annika Kallasmaa sõnul võiks Põltsamaa Emadeklubi maja jääda peredele mõeldud keskuseks. Sellega on seotud ka Emadeklubi hoone edaspidine kasutus ning küsimus,  kas seda maja oleks ühistegevuseks tarvis või tuleks keskenduda teiste taoliste hoonete efektiivsemale kasutamisele. Põltsamaal on lisaks emadeklubi hoonele sarnast funktsiooni täitmas veel kultuurikeskus, noortekeskus ja päevakeskus. Annika Kallasmaa tõdes, et mõneks ettevõtmisteks on emadeklubi hoone kindlasti väike, ent samas võiks seal tegutseda ühiste ettevõtmiste koordineerimise keskus.

Praegu on Emadeklubi maja vastu huvi üles näidanud Gaiakool. Kogukonnakoja eestvedajad loodavad, et esmaspäevasele arutelule tulevad osalema need, kes ei oota, et neile midagi n-ö kandikul ette antakse, vaid pakuvad omalt poolt välja huvitavaid ideid ühisteks ettevõtmisteks ja esitavad oma nägemuse.

TOOMAS REINPÕLD

blog comments powered by Disqus