Klassikatehnikas parimad Eno Vahtra ja Britta Kasela

Möödunud neljapäeval toimusid Põltsamaal Kuningamäe terviseradadel Jõgevamaa meistrivõistlused murdmaasuusatamise klassikalises stiilis.

Meeste 5 km distantsil oli ajaga 12.50 parim Eno Vahtra Palamuse vallast. Laske- ja murdmaasuusatajana tuntust kogunud ning käesoleval ajal ka Põltsamaa noori suusatajaid treeniv Vahtra edestas kahekümne sekundiga Eesti triatloniparemikku kuuluvat Allar Sood. Pronksmedali võitis ajaga 16.01 lõpetanud Veiko Soo (mõlemad Põltsamaa linnast), esikuuikusse jõudsid veel Margus Kaasik (Palamuse vald; 16.27), Janek Kasela (Jõgeva linn; 17.19) ja Markus Kaasik (Palamuse vald; 18.15).

Naiste 3 km distantsil võttis ajaga 10.07 võidu Britta Kasela, kes edestas Birgit Kaselat (mõlemad Jõgeva linnast) 26 sekundiga. Kolmanda koha sai Karina Toming (Põltsamaa linn; 11.09).

Eno Vahtra näitas head vormi ka laupäeval sõidetud 19. Alutaguse suusamaratonil, kus kaotas võitjaks tulnud Martti Himmale finišis vaid sekundiga ning sai teise koha. Paremate sekka jõudis Alutagusel ka Allar Soo, kes lõpetas kolmeteistkümmendana.