Kiri: Oh seda valimiste janti

Europarlamenti pürgijate suud jahvatavad täistuuridega. Igaüks võitleb selle nimel, et end esile tõsta. Valimiskampaania käib televisioonis, raadios ja ajalehtedes. Peaminister Juhan Parts hüüab Europarlamenti pürgiva isiku esinemise järel, et murrame läbi.

Rahvas on kogenud, et Riigikogusse valitud saadikud pole olnud suutelised meie huve kaitsma. Lubati ju, et keskmine palk tõuseb 9000 kroonini, luuakse vähemalt 13 000 uut töökohta, pension saab olema pool Eesti keskmisest palgast. Pension on vaid 34 protsenti Eesti keskmisest palgast, öeldakse, et rohkem pole Eesti riigile jõukohane.

Valimistepäeval pole nüüd mingeid kultuuriüritusi, aga peaks olema. Rahvas pole huvitatud valimistest, sest lubatud üllad eesmärgid pole täitunud. Riigikogus on väga palju nägelemisi ja üksteise poriga loopimist.

Ehk 13. juunil Europarlamendi valimistel on inimesed targemad ega hääleta uisapäisa tulutuid lubadusi jagavate kandideerijate poolt. Oleme ju ennegi ahvatlevaid lubadusi kuulnud, peaksime sellest konkreetsed järeldused tegema.

Aleksander Kõrgesaar
Vaiatu külast

blog comments powered by Disqus