Killuke Jõgevamaad jõuab Tallinna vanalinna

 

Reedest pühapäevani  toimuval  Lõuna-Eesti maakondi tutvustaval messil osalevad ka Jõgevamaa käsitöömeistrid, kunstnikud, fotograafid, lillekasvatajad ja kultuuritegijad.

SA  Jõgevamaa arendus-ja ettevõtluskeskuse turismiinfokonsultant Anneli Villem teatas, et Tallinna Raekoja platsil osalevad Jõgevamaalt firmad Eesti Roos Põltsamaalt, Siimusti Keraamika,  mittetulundusühingud Jõgeva Käsitöökoda, Põltsamaa Kunstiselts ja Piltijad, millesse kuuluvad fotograafid ja fotograafiahuvilised. Kultuuriprogrammis lööb kaasa   Põltsamaa tantsurühm “Nii ja Naa” Kaja Kivi juhendamisel, kes esines 10. augustil.

Toimub viktoriiniküsimustest koosnev loosimismäng, kus muuhulgas küsitakse, mis nime kannab Jõgevamaal tegutsev loomapark. Auhinna edukale ja õnnelikule vastajale on meie  maakonnast välja pannud Vudila mängumaa.

“Jõgevamaa esindus paistab erinevate valdkondade poolest,” märkis SA Lõuna-Eesti Turism projektijuht Kadi Rebassoo. Tema sõnul oodatakse kauplejaid. reklaamijaid pealinna keskaegsetes või talupojalikes kostüümides, mis sobivad hästi laadamelusse.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus