Kiigemetsa kool tähistab juubelisünnipäeva

Neljapäeval, 15. novembril peetakse Kiigemetsa koolis suurt sünnipäevapidu, millega tähistatakse kooli 20. tegevusaastat.


„Koolis alustati õppetööd 1998. aasta septembrist ja tavaliselt on kooli aastapäeva ka septembris tähistatud. Seekord lükkasime peo edasi, sest koolihoones algas suur remont ja oli ette teada, et see ei lõpe kindlasti septembri alguseks,“ rääkis kümme aastat kooli juhtinud  Urmas Paju.

„Kiigemetsa kool on Jõgevamaal olnud eriline, siin on juba kakskümmend aastat õppinud hariduslike erivajadustega õpilased. Kool on oma õppekavade, võimaluste ja töötajaskonnaga püüdnud siin õpilasi arendada ja õpetada,” rääkis direktor.

Sünnipäev algab neljapäeval kontsertaktusega, kus esinevad nii õpilased kui ka kooli töötajad ning tänatakse tublisid ja staažikaid õpetajaid ja koolitöötajaid. Pärast kontserti toimub õpilastele spordisaalis AHHAA teadusteatri õpiprogramm. „Õpilastele korraldatakse ka traditsiooniline disko, mis on mõnevõrra suurejoonelisem ja pidulikum, ning enne seda tahame kooli aastapäeva puhul teha ühe vägeva saluudi,” avalikustas Urmas Paju peoplaane.

Järgmisel päeval, 16. novembril lähevad Kiigemetsa kooli õpilased koos õpetajatega Kuremaa lossi, kus toimub väike kontsert, millele järgneb pidulik lõunasöök. „Tahame õpilastele pakkuda võimalust kaunis ruumis pidulikult kaetud laua taga süüa,” ütles Paju.

DEIVI SUISTE

blog comments powered by Disqus