Keskraamatukogu töötajatelt Kiigemetsa kooli lastele

“Maavalitsuse infotunnis mainis Kiigemetsa kooli direktor Janne Vilms kord, et nende kooli laste jaoks oleks riideabi teretulnud. Jätsin selle meelde. Mõte keerles peas peaaegu pool aastat. Siis võtsin kätte ja organiseerisin oma maja töötajate hulgas kampaania. Kutsusin üles kokku panema riideid ja jalanõusid, mida oma peres ei kasutata. Kahe nädala jooksul saidki asjad kokku,” rääkis Rutt Rimmel.

Kiigemetsa kooli pere on lahketele annetajatele ülimalt tänulik. Kottides leidus kõike alates jopedest, saabastest, kingadest kuni sokkideni, pidulikuks puhuks ja igapäevatarbeks, nii poistele kui ka tüdrukutele erinevas vanuses. “Oli tunda, et see oli tõepoolest hea tahte väljendus ja üks südamest tulnud ettevõtmine. Kõik esemed, mis meile toodi, olid pestud ja ilusasti kokku pandud. Asju on palju ja jätkub kõikidele, kellele vaja,” kiitis Kiigemetsa kooli direktor Janne Vilms. Vastutasuks on Kiigemetsa kooli pere valmis minema tulevikus mõnele raamatukogu üritusele isetegevuskavaga esinema.

“Tuleb tunnistada, et see ettevõtmine tegi ka meile endile rõõmu. Ka mul oli kodus päris palju selliseid asju, mida juba mõnda aega ei kasutanud, aga seni ei raatsinud kellelegi ära ka anda. Seekord neist küll kahju loobuda ei olnud, tundsin hoopis rõõmu. Heategevus mõjub andjalegi hästi. Arvan, et kus vähegi võimalik, peaksid inimesed üksteist aitama,” avaldas Rutt Rimmel arvamust.

VAIKE KÄOSAAR

blog comments powered by Disqus